Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cand el moare inainte de nunta


Recommended Posts

Mai e ceva la care ma gandesc... ce ma deranjeaza putin este ca s-a fotografiat in rochie de mireasa. Ca si cand ar fi fost mai degraba in doliu dupa nunta, nu dupa o persoana.

Pai eu una, sa zicem ca as muri, si as mai bantui putin... pai sa-l vad eu pe Mr. G in costum de ginerica dupa cateva luni ca se pozeaza "purificator" subacvatic si zambind, as fi fost nervoasa rau, ce aiba, face nunta fara mine?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Corina, foarte frumos ai scris.

Multumesc, Ruf. [flo2]

Legat de ce spunea JG : cu siguranta rochia o avea cumparata cu luni bune inainte de nunta. Poate pentru ea aceasta a fost o "nunta in cer". Daca in viata reala nu a mai apucat sa fie mireasa omului iubit, a ales cumva sa-i fie mireasa in plan spiritual.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca pozele sunt puse acolo pentru a fi neaparat comentate sau pentru like-uri.

 

Greu de spus, intr-adevar. Totusi:

- din ce vad eu in jurul meu, cei ce pun poze la dispozitia altora (acces general sau restrans) o fac ca sa transmita ceva si se asteapta, cumva, la aprobarea celorlalti, sa zica ceva, macar ca le-au vazut si nu sunt indiferenti la postrare; poate ca suna general, dar tot omul asteapta si se bucura pentru un like macar; asta inseamna ca a fost inteles;

- sunt sigur ca, indiferent daca vor sau nu o reactie, cei ce pun pozele la liber stiu ca lumea va primi diferit mesajul. Adica eu cred ca ar trebui sa stie asta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus... am zis ca pot sa iti placa sau nu... nu e musai sa iti placa.

Faptul ca le expui public inseamna clar ca te expui judecatilor emise de "public"... nu neg asta... dar de la a nu-ti placea la a zis ca e fericita si nu sufera deloc (si nu, nu citez pe nimeni... nu sariti) e totusi o distanta parcursa prin simple speculatii.

Si gata, ca nu-s dornica de suferinte... si nici de lupte. Mie imi place fericirea, nah!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...