Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Elyda Bondina  [:)]

Bond...Elyda Bond.

:)):))

 

 

Asa arata pagina mea de pe forum.Am scapat de "cauti un barbat intre 35 si 45 de ani?!?!"Nu stiu de unde pana unde a aparut asa ceva pentru ca eu caut pe net  opere scrise de  Sopenhauer:)Secspir,:),Tolstoievschi:)...

 

Acum imi arata  apartamente la Londra. ..poate gasesc acolo ce nu am gasit aici.:)):)):))

 

Adica pe cineva care sa fie la fel de avid de literatura cu care sa pot schimba idei...asa ca intre niste intelectuali rasati ce suntem.:)):))

 

Asta este efectul stresului  si al caldurii asupra mea.:)):))

 

post-46334-0-91182600-1436341125_thumb.png

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Saptamana viitoare pe vremea asta eu o sa am iar o singura inima, bebica va fi vazut lumina zilei si Balaurul o sa fie ingrozit sa tina iar copil mic in brate- are o poza cu P cand avea 2 zile (P, nu el) si arata ca un genist are tine o grenada fara cui in mana  [:)] P nu stiu cum va fi... Sper ca fericita.

cate emotii...nastere usoara si refacere usoara!

AMR 8!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

C e mica, nu avem inca treaba cu baieti si indragosteala. dar imi aduc aminte bine cum eram eu acum 15 ani cand mi-am cunoscut sotul. puteau sa-mi zica ai mei orice ca oricum nu i-as fi bagat in seama. si aveam fix 17 ani.

sper cand va ajunge fiicamea la varsta asta sa imi mai aduc aminte cum eram si ce faceam eu si sa reusesc sa ma comport corect fata de ea.

 

la capitolul mancare noi aruncam destul de multa din pacate, dar asta pentru ca nu facem cumparaturi decat odata pe saptamana si cumparam destul de mult si fara rost. nu mancam doua zile la rand aceiasi mancare, ne razgandim des, suntem mofturosi toti trei...

imi propun mereu sa aruncam mai putin dar nu prea reusim. acum mai nou, ce nu mancam aduc la munca si are mare succes. de exemplu am facut creier pane. am mancat seara si atat. a treia zi l-am luat la birou si s-a mancat imediat. si de atunci am inceput sa procedez asa si cu snitele, chiftele, gogosi etc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Buflea, petrecere frumoasa copiilor la mare si distractie maxima!

 

Elyda [:-)))] .....spor la gasit apartament.

 

Aqai, am citit cu zambetul pe fata cum se incearca invatarea soparlei sa pape tot din farfurie.

 

Monica, noi cred ca suntem surori. [:)]  Si eu, copil fiind, mai aruncam mancarea care nu-mi placea sau faceam schimb cu sora: asa ca una manca de doua ori ciorba si cealalta felul doi.

 

Helbi, cum mai este Bianca azi?

 

Strumfi pe unde o fi?

 

Didi, asa multe libere?

 

Am mai spus si ma repet, dar asa multe invat de la voi Kari, Viviana. [flo2]

 

Rox, ai vazut avem o semifinala romaneasca la Wimbledon!

 

Eu azi mi-am luat visine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Ce bine e sa te trezesti dimineata, sa ploua si sa fie doar 19°  [:)] a fost furtuna dupa miezul noptii, tunete, fulgere si ploaie...miroase asa frumos afara...sper sa ramana asa, maxim 25°...dar venim la caldura in curand  [smulgpar] 

 

mai sunt 2 zile si plecam spre tara...la 3am o intindem...sambata dormim in Arad...duminica vrem sa ne oprim la Dedulesti, sa mancam mici...Marco a zis ca sunt cei mai buni mici din Romania  [fri] ii lauda mereu...

bagajele sunt gata, mai am de pus cate ceva in ele...avem vreo 20 de saci cu chestii de dat, dar nu au loc in masina toti...al meu isi facea planuri cum sa bage, pe unde sa bage...nu-l deranjeaza ca e masina noua, o incarcam la maxim  [pk]

 

Helbi, cum mai e Bianca ? sper ca mai bine..

 

Ioana, mai e putin..nastere usoara iti doresc...si bebe sanatos...

 

Buflea, distractie placuta copiilor la mare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara a fost ft frumos la scoala, am ajuns la 10 acasa... au jucat 2 piese de teatru : Sherlock Holmes si Vrajitorul din Oz...au facut pauza intre ele, pt ca era destul de cald in sala (nu au aer conditionat)...dupa am avut aperitiv, iar la sfarsit am vazut poze cu ei din clasele 4-6...ce mult s-au schimbat, nu-mi vine sa cred...inclusiv Marcia...chiar ea singura a zis: ce mica eram si slaba...pe drum in masina a plans, ca ii va fi dor de profe si de colegi...cu toate ca vor merge la aceeasi scoala, dar in clase si cladiri diferite...i-am spus ca acum incepe o noua etapa a vietii, care va fi ft frumoasa...asa ca trebuie sa profite din plin de astia 3 ani...

Profele au primit cadou cate un voucher pt wellness si cate o felicitare A3, in care au scris toti copiii, iar pe coperta era un mesaj facut din poze cu ei...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, daca mai ai chef de desfacut, poti sa transferi hainele pe care vrei sa le dai din saci in pungi vidate. O sa scada dramatic dimensiunea si puteti sa carati mai mult.

 

Noi asa ducem/ aducem haine, inclusiv in concediu, de unde ne intoarcem mereu cu cate ceva in plus si ca sa incapa tot vidam hainele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...