Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Pacat Rufus ca va duceti weekendul asta la 7 scari ...daca era weejendul viitor, poate ii trimiteam si pe ai mei. Va duceti dus-întors sau dormiți pe acolo ?

 

Nu stiu daca dormim, Tora asa vrea, dar eu as vrea sa am macar o duminica acasa, am atatea de rezolvat...

Din pacate, nu pot amana scarile astea, we viitor as vrea sa mergem la Constanta, iar peste doua we o ducem pe Ana la tara, la olteni.

Mi-am facut si un grafic pe we-uri, mai raman doua neocupate in August si nu stiu unde sa ne impartim mai repede.

Vara-i gata...in planuri. Mai ramane septembrie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cred ca buflea e vinovata, are istoric [:p]

 

Categoric ...eu mereu sunt vinovata ...suntem intr-o simbioza perfecta ...Vinovata si Suparatul.

 

Aqai, Soro ...te-am barfit aseara cu Miss G. Am vorbit cu ea pana i s-a descărcat ei telefonul, apoi al meu ...

 

Am aflat ca ai o soacra beton ...ma scuzi,  dar nu puteam sa tin asta numai pentru mine ...cica este o tipa inalta, cool, cu colanti si lantisor la glezna, care se duce la concerte de jazz si nu numai ...

 

Zicea Miss G ca auzind de "bunica" in sus si "bunica" in jos, se astepta sa intalneasca asa "o bunica", mai ca mamele noastre .. [:)] . Nici vorba ...

 

Oare tara aia redefineste definitia "bunicii" sau tine de personalitate si asa de cool ar fi fost si daca ar fi trait in Romania ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca dormim, Tora asa vrea, dar eu as vrea sa am macar o duminica acasa, am atatea de rezolvat...

Din pacate, nu pot amana scarile astea, we viitor as vrea sa mergem la Constanta, iar peste doua we o ducem pe Ana la tara, la olteni.

Mi-am facut si un grafic pe we-uri, mai raman doua neocupate in August si nu stiu unde sa ne impartim mai repede.

Vara-i gata...in planuri. Mai ramane septembrie.

 

Weekendul cu intalnirile ghetarului sunteti este deja rezervat ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit mult dar nu am retinut decat atat:

 

Buflea, daca nu ai rezolvat cu venele sparte, troxevazin crema masat de jos in sus, detralex pastile si o buna hidratare. Ca investigatii un dopler. Eu asta am facut. E drept ca mi-a dat si niste exercitii pe care le-am facut la clinica si vreo doua zile acasa...si atat.

Si tot pentru tine- din experienta mea hotelurile din jupiter nu sunt foarte diferite: cometa, olimpic cam tot aia. Conditii super sunt la california.

 

 

Rox, mai ai ceva de adaugat ? [:)]

 

Dar daca nu fac nimic si le las asa, nu trec de la sine ? Sa ma ingrijorez ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai de mine, da' sa stii ca n-am sughitat deloc.

 

sa va spun:

 

aseara imi fac eu toaleta de seara, ma cremuiesc bibilesc, intru in pat cu un pahar de vin si serialul favorit si zic... ah, ce bine ma relaxez dupa o zi de alergat. copiii si ei linistiti la ei in pat, isi ascultau povestile, idilic.

 

si cand sa imi priasca mie mai bine vederea lui booth, aud un racnet scurt rin baie:

 

aaaaa!!!!

 

pauza 

 

alt racnet, mai lung

 

arghhhhhh!!!!!

 

zic, mai, sa vezi ca tre' sa ma interesez de soarta consortului. dar stau inca in expectativa, ca poate nu trebuie

 

AAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHHH

 

un racnet lung si profund de aproape un minut.

 

copiii sstarniti, un pic incordati. ma duc si deschis usa la baie: seriously? chiar vrei sa trimita cineva salvarea?

 

in fatza mea dl consort cu o fatza schimonosita si contrariata, intr-o mana tinea periuta de dinti, in cealalta.... crema cu cortizon pt piscaturi de insecte.

 

ati inteles, da?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

disclaimer: eu cu mana mea fina si cremuita am luat pasta lui de dinti si am repartizat-o copiiilor (fiindca era mica si potrivita pt copii, obviously) astfel incat pe partea lui de dulap de baie mai trona doar crema de piscaturi.

 

care era foarte asemenatoare la dimensiuni si la forma.

 

atata doar ca, stim totii, programatorii nu citesc instructiuni :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bancul ala cu flambatul mi-a adus aminte de XIO, care gatise un desert parca acum cateva zile cu faina aia de tapioca si in final a mancat fructele flambate ? Vorba bancului, de ce erau flambate, XIO ? ...lol

 

 

stai linistita ca l-am facut si azi, cu faina amestecata, alba si neagra, cu zahar de cocos si stevie...iar s-au flambat. nu mai fac prajitura, a fost destul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xio, fa-o cu ingredientele din reteta si va i super!

 

si eu experimentam cu faina neagra, oua de prepelita, sirop de agave si mai stiu eu ce si preparatele mele ieseau... necomestibile. Daca vrei sa o faci mai sanatoasa, parerea mea e: intai fa reteta clasica, apoi schimba un ingredient si pe rand o sa poti sa o mai ajustezi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...