Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna dimineata!

 

Mickyyy, drum bun si multa bafta!

 

Dark, spor la treaba!

 

Rox, ai vazut ieri semifinala de la dublu cu cei doi romani? Il avem pe Horia in finala....si week-end-ul urmator vor juca Mergea si Tecau la Constanta in Cupa Davis.

 

Hai sa va spun ce am patit eu zilele trecute. Vin intr-o zi, la munca, imbracata cu rochie si cusandale cu talpa ortopedica.....toate bune si frumoase pana in drum spre casa cand aud deoadata un zgomot ciudat cand calcam: jumatate de talpa se desprinse-se!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Si uite-ma cum mergeam sontac, sontac...pana la primul magazin cu ceva de incaltat de la metrou....ca altfel ajungeam desculta!!!

 

Va urez un week-end placut cu plimbari pe unde doriti!Eu voi face bagajele pentru concediu.

Noi vom fi prezenti la Arenele BNR saptamana viitoare, la turneul fetelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Roxana,pentru ca ai incercat sa ii strici Letitiei placerea de a merge in Scotia incaltata in sandale  la 12 grade ,pe ploaie si vant ...ti-am acordat un vot negativ.:)):)):))

 

Scuze... intru pe forum de pe tableta si imi aluneca degetele pe unde nu trebuie.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti ca Silvi a avut amigdalita pe la sfarsit de iunie. Antibiotic, antibiotic. S-a facut bine. De vreo saptamana inghite greu, deglutitie dureroasa, vorbeste ca din butoi, o jeneaza gatul. Stare generala foarte buna.

In fine ajung la ORL. Amigdalele, rosii, cat chiftelele (bine ca n-a zis parjoale).

 

diagnostic: amigdalita cronica hipertrofica (amigdale palatine congestionate hipertrofiate); angina acuta.

Iarasi antibiotic, alte diverse medicamente, analize.

 

(asta este prima veste proasta. astept urmarea)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi in Glasgow 12 grade, ploaie si urat. Ufff... iar am scos esarfa si geaca de primavara, aia cu gluga.

Ma rog... Scottish summer, ata ete. Mai rau ca de obicei totusi, nu tin minte in 12-15 ani sa fi avut o vara atat de racoroasa si ploioasa.

 

Spor la bagaje, Letitia!

 

Va salut en gros si en detail si chiar fug acum, am un caz la un tribunal la o ora de Glasgow si calatorului ii sade bine cu drumul!

Pfua! Noi avem 27 de grade azi!!! Multumesc mult. Speram totusi sa-mi zici ca idea de vreme nasoala din Scotia all year round e doar un mit!! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi in Glasgow 12 grade, ploaie si urat. Ufff... iar am scos esarfa si geaca de primavara, aia cu gluga.

Ma rog... Scottish summer, ata ete. Mai rau ca de obicei totusi, nu tin minte in 12-15 ani sa fi avut o vara atat de racoroasa si ploioasa.

 

Dark, sora mea de suferinta. Si eu tot 12 am vazut de dimineata la bordul masinii. Asa ca am pulovar de lana ca sa compenseze indrazneala de a lua o fust scurta. Si-s maxim 17°C prognozate in saptamana care urmeaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia,

vremea din Scotia transmisa (aproape )in direct:)):

 

"Au fost cateva zile frumoase dar acum e cam frig (aprox 15 grade)si umezeala multa.E cam innorat si cred ca o sa ploua.Si bate vantul care face sa para mai frig.

Nu cred ca are ce sa faca cu sandalele,dar sigur ii trebuie o geaca nu prea groasa dar impermeabila si bluze cu maneca lunga.Depinde cat sta ,dar acum nu cred ca s-ar plimba in tricou."

 

Ok?:))

 

 

Ha,ha...mi-a luat-o Dark inainte...:)):))si eu care  incercam sa-i iau doamnei Romica Jurca painea de la gura...:)):))

 

 

 PS. Eu sa imi iau sandale la Londra?:)):)):))

Ha, ha Elyda! Precis si la obiect! Mi-am pregatit impermeabilul cu gluga. Nu stiu daca neamurile si-au adus lucruri de iarna [:-@] , ca am vazut ca sint cam fru-fru. [:)]

 

Da, sandale in Londra neaparat! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana,pentru ca ai incercat sa ii strici Letitiei placerea de a merge in Scotia incaltata in sandale  la 12 grade ,pe ploaie si vant ...ti-am acordat un vot negativ.:)):)):))

 

Scuze... intru pe forum de pe tableta si imi aluneca degetele pe unde nu trebuie.:)):))

 

 

[:-)))]  [:-)))]

nu-i bai, ma gândeam doar la binele ei ;)

 

Xio, asa o fi, dar tot ciudat suna :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...