Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Știu ca suna groaznic,  dar poate are bani de chiriile alea in avans ...ca ii recupereaza oricum, nu ?

 

Sau sa ia viza mai repede, asta se poate ???

 

Alte soluții nu vad ...iți inteleg panica.

 

Nu,nu vrea sa dea atatia bani.

Deja eu mi-am pierdut rabdarea.El sta la el acasa si spune ce-i place si mai ales ce nu ii place.

Eu stau pe net aproape non-stop de o saptamana  cautand apartamente, Londonezul a fost toata ziua prin Londra sa vada unele alese si Bula a zis ca nu ii place nici unu

Vrea 2 bai,dormitoarele egale?!?!?,si sa ii incapa lui pianul?!?!?!,pret convenabil,apartament modern, utilat ...

Asta traieste pe alta planeta!

Sa-i construiasca ta-su unul asa cum vrea el ,ca are bani daca a avut sa il tina 4 ani la facultate!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

seara buna

 

masina e full (in spate nu se mai vede nimic, dar elvetianul e baiat bun, asa ca nu comenteaza), noi pregatiti de drum (copila a dormit de la 3 la 7, era franta)...

 

in cazul in care imi veti duce lipsa, va las o poza (din Cuba in februarie)...diferenta de varsta e 30 de ani, la kg vreo 4-5  [:D]

 

sa ne revedem cu bine  [:)]

post-114840-0-80988900-1436550740_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca pianul il are depozitat undeva,ca doar a facut facultatea in Anglia...

Eu caut apartamente in care dormitorul sa fie suficient de mare incat sa incapa si pianul si sa ii mai ramana loc peste 50% din camera.Asta nu e normal! 

 

Si ca sa fie treaba oabla,nu mai gasesc loc de parcare in nici o parcare din Otopeni!Totul este full!!!

 

Ca barbatul a zis ca e destul timp sa caute...acum nu găsește!  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo2] elyda, Sa dau Cu batu in balta!?

 

cauti gresit. Asa cer, Multi, inclusive in De. Pt Ca Sunt tineri, Pt Ca Nü Au istoric. Nepotuul meu in State s- a Mutat de vreo 4 ori, noi doar de 2 ori, altii de min 3 ori. 

 

Io as merge departe de servici, dar Linie Directa, pe perioada limitata. Ce lux dormitor wtc!!!!! As lua o camaruta, si Cu partenerii in londra, bat piciorul in cautarea ap, Nü Mama Pe net. 

 

Parerea [flo2]  mea 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...