Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Io sunt paranormala ! [:-)))]

 

Astazi am observat ca Ioana nu a intrat si parca "am vazut-o "cu fetița in brate. Pe cuvantul meu ca am fost sigura ca Ioana a nascut !

Darvnu credeam ca intra asa repede sa spuna. [:-)))]

 

Ioana ,sa iti trăiască  fetita si sa fie cel mai fericit copil din lume! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna

 

 

petrecere mare pe ghetar!!!!  bun venit Saltarice-mica  [il] Ioana,  [flo2]  te imbratisez cu drag.  [il]

 

 

 

noi bine, in parametri, azi am rezolvat o multime de lucruri importante. partea proasta e ca am primit fizio-terapie ptr un an jumate. am fost la un ortoped nou, si asa ca de buna venire mi-a scris terapie ptr un an.  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit saltaricei! Sa fie sanatoasa si norocoasa! Si-a ales ea ziua sa vina pe lume, fix pe 10. Si ce maricica este.

 

Drum bun Ella si vacanta frumoasa!

 

Elyda, eu as zice stop joc in asa conditiii. Cauta ceva doar pentru Londonezul tau si cu asta basta. Gandeste-te ca risti sa semnezi contract si Bula sa se substraga datoriilor ulterior. Mai trebuie si sa investighezi daca se poate sub-inchiria ulterior. Nu-i de gluma. Mai bine fiecare cu al lui chit ca te costa putin mai mult. Nu prea mult banuiesc. Dar confortul este infinit altul. Daca va dori sa vina si el acasa cu o fata sau cu un prieten sau mergeti voi in vizita la el nu va mai impiedicati de asiatic prin casa.

Mai bine zi daca ai ales ia? sau le iei pe amandoua pe rand?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, sa-ti traiasca fetita si sa va aduca, alaturi de Patricia, numai bucurii!!!

Bun venit Julia!

 

 

Ela, drum bun si concediu placut!

 

 

Mai Kari, dar ce ortoped e ala de ti-a dat din prima 1 an jumate de fizioterapie? Ca eu sunt pacienta fidela din 2011 si casa de sanatate itzi da 3x6 sedinte, deci 18 , dupa care trebuie obligatoriu 12 saptamani de pauza. La masaj ai 6 sedinte+4 si apoi 12 de pauza.Asta cum se socoteste cu casa de sanatate? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Ioana!! Bun venit Saltaricii [flo2]  [fiesta] [artif] [dan] [deziuata]

Oooff Elyda, ce de incurcaturi! Eu nu dau nici un sfat, stiu care e situatia cu inchiriatul la Londra, si cu scorurile de acolo ... tot ce zic e ca Bula ar fi cazul sa scada serios din pretentii, sau daca nu, sa se ocupe si el atunci de "vanatoarea" de apartamente.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia saltarici, bine ai venit!!!! O zi absolut propice, calda frumoasa, numai buna de birthady parties de acum incolo!!!

 

Ioana, felicitari, mami de 2 fetite fantastice, si felicitari pt patri in rol de surioara mai mare!

 

tu cum te simti? Cume sa ai din nou bebe mic- mic?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...