Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Da...au "rezolvat"

 

In sfarsit! Daca ai si cat mi-am muscat limba (degetele) sa nu-ti spun sa nu-ti faci griji, ca tot ei o s-o rezolve, dupa bunul plac... [:)]

 

Ma tin de ceva vreme sa-i zic Monicai de 8 ori sa-i traiasc fata, iar doamnei kari ca teoria mea ca tatal ei este foarte speriat, motiv pentru care se poarta copilareste. In multe lucruri, da, asa o sa ajungem si noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Fata mea cea mare isi baga incarcatorul in priza normal, iar in gaura de sus baga o pila/coada de lingurita...

Asa au invatat-o englezii de acolo.

Prin autogari si aeroporturi folosea o lingurita [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu știu ce-i cu mine, mă doare capul de două zile. Acum chiar îmi vine să stau cu capul pe tastatură... Strumfilina, tu cum mai ești cu durerile de cap?

 

Mă duc să-mi fac o cafea, poate niște cofeină în venă face bine la durerea de cap...

 

schimbarile de presiune si ploaia de azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci frumos... Maine poimaine ma trezesc ca ajung fetele de varstele alor tale (nah, si voi aveti 3 paliere, noi suntem asa, mai la gramada, la 1 an si 4 luni diferenta intre fete...)

 

Ma tin de ceva vreme sa-i zic Monicai de 8 ori sa-i traiasc fata

Danielag, merci frumos si tie! Si sanatate! Cred si eu ca e vorba de variatiile de presiune, vremea asta e tare schimbatoare, azi e foarte cald, maine ploua si tot asa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit! Daca ai si cat mi-am muscat limba (degetele) sa nu-ti spun sa nu-ti faci griji, ca tot ei o s-o rezolve, dupa bunul plac... [:)]

 

 

Eu sunt convinsa ca e ca mine.:))

Adica apartamentul este mic pentru chiria pe care o platesc EU.Pentru ca partea Londonezului  de aprox 2500 £ bineinteles ca nu o are el.:))Asa ca ii scoate din contul meu.

Cele 5000£ pe care le va primi din partea firmei angajatoare  pentru relocare ,vor intra in contul LUI.Si cele doua conturi nu fac afaceri impreuna.Sau daca fac...contul englezesc stie numai sa primeasca.:))

Ca asa-i in tenis.:)):))

 

Treaba lor,ei stau acolo si intr-un an au timp sa caute ceva mai frumos.

Cat priveste locul pianului,le-am spus ca dupa ceva timp si dupa 10 ore de munca or sa fie atat de obositi incat ii va durea in bască  unde sta pianul.:)):))

 

 

Incercati voi sa traduceti in engleză "o sa te doara in bască "...:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam greu cu durutul in basca in limbi straine  [:-)))]

 

Multa bafta Londonezului cu jobul, cu locuinta, cu jobul, cu viata de acolo in general!

Si vorba ta... intr-un an vor avea timp sa mai caute, daca nu-s multumiti de locuinta... Dar crezi tu ca se apuca din timp si nu vor apela la tine tot pe ultima suta de m?  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va zic o faza...

 

Mergeam linistita pe strada si vad doo :)tanti  si una dintre ele se uita la mine ca la masini straine...:))

Am vazut ca se holba ,m-am uitat si eu sa vad daca nu cumva o cunosc dar nu mi s-a parut ca as cunoaste-o.

Ea se holba...eu ma enervam ca ma simteam ca la zoo si la un moment dat respectiva se întoarce  catre cealalta si ii zice ceva din care am inteles "ghetar,forum,poze,"A z7s mai multe dar nu am înțeles. 

 

Frate!Asta mi se trage :))de la fotografiile facute  asta vara la intalnirea din Bucuresti.A fost singura data cand am aparut in poze pe forum.

 

Care o mai pune poze...:)):))

 

Si nu e prima data.S-a mai intamplat ceca asemanator acum un an.

 

Aaa...si banui ca m- a mai vazut in foto si ma mai citeste :)cineva. ..persoana importanta...nu spui cine.Ca m-a recunoscut la aeroport desi nu avea de unde sa ma stie.

Rufus stie despre cine vorbesc.:))

 

Deci...un fleac . Sunt urmarita.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...