Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

you won't give a flying fuck/a donkey's ass :)))))

 

 

Elyda, dar cat costa chiria pe luna???

 

 

Btw, stiti care e prescurtarea de la medic rezident in germana?

Ass.ärztin  [:-)))]

 

Cu tot cu taxa de la primarie 1550£/luna.Fara facturi.

Apart cu doo:)dormitoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh...nu-s chiar cel mai perspicace, plus ca-s barbat.

Ma mai gandesc cine-i...

 

 

Ea:"Eram sigura ca dumneavoastră  sunteti de cand ati intrat in aeroport."!:))

 

Tu:"Nu te uita acum dar se uita la tine de parca ar vrea sa te manance".:)):))

 

Tu:"se plimba un nene cu mainile la spate si se uita urat la tine".:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va zic o faza...

 

Mergeam linistita pe strada si vad doo :)tanti  si una dintre ele se uita la mine ca la masini straine...:))

Am vazut ca se holba ,m-am uitat si eu sa vad daca nu cumva o cunosc dar nu mi s-a parut ca as cunoaste-o.

Ea se holba...eu ma enervam ca ma simteam ca la zoo si la un moment dat respectiva se întoarce  catre cealalta si ii zice ceva din care am inteles "ghetar,forum,poze,"A z7s mai multe dar nu am înțeles. 

 

Frate!Asta mi se trage :))de la fotografiile facute  asta vara la intalnirea din Bucuresti.A fost singura data cand am aparut in poze pe forum.

 

Care o mai pune poze...:)):))

 

Si nu e prima data.S-a mai intamplat ceca asemanator acum un an.

 

Aaa...si banui ca m- a mai vazut in foto si ma mai citeste :)cineva. ..persoana importanta...nu spui cine.Ca m-a recunoscut la aeroport desi nu avea de unde sa ma stie.

Rufus stie despre cine vorbesc.:))

 

Deci...un fleac . Sunt urmarita.:)):))

Bine ca nu esti si ciuruita.

 

Persoana care te-a recunoscut din poza pesemne ca e o persoana deosebita cu un spirit bine-dezvoltat ca pe mine daca ma trimiti cu o poza fata-verso sa recunosc pe cineva n-am nicio sansa.

 

S-ar putea sa te intalnesc pe strada si sa spui: "uite nesimtita asta se face ca nu ma vede" da' io chiar nu te vad, parol, poate doar daca ti se ridica fusta. Cu fusta ridicata te recunosc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu esti si ciuruita.

 

Persoana care te-a recunoscut din poza pesemne ca e o persoana deosebita cu un spirit bine-dezvoltat ca pe mine daca ma trimiti cu o poza fata-verso sa recunosc pe cineva n-am nicio sansa.

 

S-ar putea sa te intalnesc pe strada si sa spui: "uite nesimtita asta se face ca nu ma vede" da' io chiar nu te vad, parol, poate doar daca ti se ridica fusta. Cu fusta ridicata te recunosc.

 

 

Da...asta e cusurul meu...imi pun poalele in cap.Si apoi uit sa le mai dau jos.

 

Noroc ca mi se atrage atentia,altfel...vai de "imaginea"mea !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit ma pot linisti. Sper ca diseara sa dorm ca un puisor - asta daca nu-i apuca pe astia contrazicerile la 23.30.

 

Bineinteles ca diagnosticul pus de mine copilului inca de acum 2 saptamani fuse corect. Au atestat-o si analizele de altfel. Are mononucleoza, o forma mai usoara. Mare lucru nu are de facut decat sa se dea in gat cu diverse, sa-si mareasca imunitatea si sa astepte. Probabil ca a avut boala de la prima amigdalita de acum o luna, ca astea dau suprainfectii bacteriene prin amigdale.

 

O sa ii mai fac ceva analize de ficat pentru ca domnisoara mea e foarte obosita, obosita, palida. Doarme cate 12-14 ore/zi. Si astea trebuie sa i le aman, ca na, a apucat-o si problema lunara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

. Are mononucleoza, o forma mai usoara. Mare lucru nu are de facut decat sa se dea in gat cu diverse, sa-si mareasca imunitatea si sa astepte. Probabil ca a avut boala de la prima amigdalita de acum o luna, ca astea dau suprainfectii bacteriene prin amigdale.

Saracul suspinator, si asa avea cota de piata scazuta, acu,m cred ca e deja pe lista neagra a lui CCS  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...