Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Saracul suspinator, si asa avea cota de piata scazuta, acu,m cred ca e deja pe lista neagra a lui CCS  [:)]

Pai a si intrebat-o de profunzime, frecventa si indici economici - l-am intepat in burta si i-am spus ca a lins aceeasi inghetata cu prietena ei cea mai buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Din semnalele varstei :

 

Dupa 7 ore de stat in picioare, a apucat-o o durere de spate, in urma careia nu a mai putut sa mearga. S-a asezat jos pe niste scari si a inceput sa planga ... au venit niste paramedici, au intrebat-o cat a baut ( [:-)))] ), daca vrea sa mearga la punctul medical, i-au adus un carucior, in care descultza s-a suit ... am intrebat-o daca nu cumva i-au oferit si un tanc de oxigen, ca tabloul de "mamaie" sa fie complet [flo2]  ...a zis ca "nu".

 

La punctul medical, dupa alte intrebari legate de alchool sau droguri, i-au dat niste calmante (celebrul ibuprofen) si i-au spus ca exista un medic in incinta, la care trebuia sa astepte 2 ore pana sa fie vazuta, din motive de alti "ranitzi", victime ale acestui concert.

 

Cum calmantele si-au facut efectul, a plecat in ciorapi, spre locul unde avea cazare, care era undeva incapatul celalat al Londrei. Ciorapii erau verzi, la asorte cu pulavarul verde, culoarea lui Ed [:-)))] . A ajuns in camera dupa 2 ore de mers cu metroul, cu autobuzul, pe jos si putin cu taxiul ...toate in ciorapii verzi. Nimeni nu a sesizat ...

 

Inapoi in Romania, s-a intors in slapi ...

 

Are 46 de ani ...si ce daca [flo2]

pt Ed Sheeran si eu as sta 10 ore in picioare, ai o prietene super [:)] , am mai zis ca imi place foarte mult de baiatul asta, are  talent , si am citit si vazut multe interviuri cu el, e si modest [:)] era intr-un interviu si a fost intrebat ca ia fost usor ca are talent la care el a raspuns ca a muncit enorm de mult si ca nimic nu a venit usor chiar si pt voce a muncit , si il cred [:)] de asta imi place si nu mai zic ce privire are, are ceva aparte energia pe care o da in jur e ceva aparte foarte putini o au [flo2] sa nu mai spun ca are niste tatooaje super hot hot, si eu ma gandesc sa imi fac cateva [:)] imi plac culorile alese si tematica totu e vesel si colorat

http://data1.whicdn.com/images/91759390/large.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineatza mea calda, placuta de vara,

 

Eu cred ca reactia la o veste proasta este de fapt metoda fiecaruia de aparare la o trauma emotionala. Unii par ca trec mai usor, altii par ca nu le pasa, unii sunt isterici, altii cerebrali …nu cred ca se schimba asta, pentru ca nu poti forta un om sa ia o trauma emotionala in plina fatza si sa reactioneze asa cum vrei tu.
La mine in familie, Alex este ca taica-sau, prefera sa nu mai vorbeasca, sa evite trauma cat poate, chiar daca se intampla langa el … Flavia e ca mine, incearca sa ajute … eu insa, cu timpul, am devenit atat de sensibila la dramele altora, incat ma afecteaza personal in mod negativ.

 

Elydo, Soro, si eu ca Viviana … nu imi mai aduc aminte cum arati de anul trecut [:)]  …cum facem sa imi improspatez mie si lumii intregi, memoria ? 15 august, fugi de acasa mai pe seara ? Hai ca te cazez la mine [:)] …
Si daca e sa ne recunoastem dupa chiloti, pai sa-mi spuneti in avans, sa schimb chilotii de mamaitza cu niste bikini curatzi [flo2] …

 

Mamaaa, Rufus, ce voce are pustoaica aia …wow !!! Melodia aia a inceput-o Celline si nici nu mi-am dat seama cand a trecut ea la microfon. Si ce bine stie engleza, para pic de accent …oare traieste aici ? Oricum foarte impresionant !!!

 

 

Baiii … m-am intors inapoi sa vad si da, asa am scris, “pulavarul verde” …Doamne [:-)))] !!!

 

Asa ca lungesc lista cu sugestiile voastre si greselile mele [:)] :

 

- 4 ore/ 7 numere

- 19 inch

- vizitele pe tavane in doi

- futuraiele de iarna

- costita afutata

- pulaverul verde

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaa, Rufus, ce voce are pustoaica aia …wow !!! Melodia aia a inceput-o Celline si nici nu mi-am dat seama cand a trecut ea la microfon. Si ce bine stie engleza, para pic de accent …oare traieste aici ? Oricum foarte impresionant !!!

 

 

 

Da, acolo traieste. Daca ai timp, asculta de la primul minut al filmarii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io sunt paranormala ! [:-)))]

 

Astazi am observat ca Ioana nu a intrat si parca "am vazut-o "cu fetița in brate. Pe cuvantul meu ca am fost sigura ca Ioana a nascut !

Darvnu credeam ca intra asa repede sa spuna. [:-)))]

 

Ioana ,sa iti trăiască  fetita si sa fie cel mai fericit copil din lume! [flo2]

 

Ai presimtit tu ceva! Am intrat sa spun cand deja ma plictiseam la post-operator, Cine a facut ceza stie ca stai cu ochii in tavan pana iti vine sa numeri cm de fire din panzele de paianjeni, numa' ca acolo nu erau.  [:)]

 

multumesc pentru urari! [flo] asemenea pentru. Londonez si Trubadur

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, acolo traieste. Daca ai timp, asculta de la primul minut al filmarii

 

Iti dai seama ca am ascultat ... oricum daca a ajuns la Oprah, e clar ca a atras atentia cuiva ...si Oprah nu poate fi decat o trambulina. Dar merita, are o voce fantastica pentru varsta ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...