Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna de dimineatza mea calda, placuta de vara,

 

 

 

Elydo, Soro, si eu ca Viviana … nu imi mai aduc aminte cum arati de anul trecut [:)]  …cum facem sa imi improspatez mie si lumii intregi, memoria ? 15 august, fugi de acasa mai pe seara ? Hai ca te cazez la mine [:)] …

Si daca e sa ne recunoastem dupa chiloti, pai sa-mi spuneti in avans, sa schimb chilotii de mamaitza cu niste bikini curatzi [flo2] 

 

 

Baiii … m-am intors inapoi sa vad si da, asa am scris, “pulavarul verde” …Doamne [:-)))] !!!

 

Asa ca lungesc lista cu sugestiile voastre si greselile mele [:)] :

 

- 4 ore/ 7 numere

- 19 inch

- vizitele pe tavane in doi

- futuraiele de iarna

- costita afutata

- pulaverul verde

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

 

Nu este nevoie sa ma vezi.Pot sa iti spun eu cum arat:

 

1,80 inaltime ,60 kg,90-60-90,picioare lungi, blonda cu par lung,ochi albastri,ten perfect...in general perfecta!:)):)):))

 

Sper ca ti-am improspatat memoria.:))

 

Aaa...si-mi plac secretele...Victoriei.:)):))

 

Si nu-mi place sa calc.:))Acum calc si de obicei cand desfasor o asa activitate de-a dreptul chinuitoare ,eu nu mai sunt eu.:)):))

Sunt o blonda de 1,80,90-60...etc.:))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu este nevoie sa ma vezi.Pot sa iti spun eu cum arat:

 

1,80 inlatime ,60 kg,90-60-90,picioare lungi, blonda cu par lung,ochi albastri,ten perfect...in general perfecta!:)):)):))

 

Sper ca ti-am improspatat memoria.:))

 

Aaa...si-mi plac secretele...Victoriei.:)):))

 

Si nu-mi place sa calc.:))Acum calc si de obicei cand desfasor o asa activitate de-a dreptul chinuitoare ,eu nu mai sunt eu.:)):))

Sunt o blonda de 1,80,90-60...etc.:))

 

Hmmm, sigur ai doar 60kg daca ai 1,80 in latime?  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuhuuuu!!

bine ai venit Julia!! Sa fii iubita si norocoasa!!

Ioana, jur ca am scris la 2 daca nasti, verifica la ghicitoare!! Ai fost cuminte??? [pup]

 

buflea, da [:D]. Si se-ntinde, nu se-nghite [:p]

 

Multumim! Sa fie, sa fie! [flo]

 

Am fost amandoua cuminti, mai ales ea ca nu a scos capul in drumul spre tara  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, sa-ti traiasca fetita si sa va aduca, alaturi de Patricia, numai bucurii!!!

Bun venit Julia!

 

Multumim! [flo] Asa sa fie! Si Bianca la fel! [pup]

 

a plecat americanca? Ce parere generala are B despre experinta asta? Eu cred ca  diferente,e de comportament sunt o lectie tocmai buna ptr ea (pozitiv, ca B deja stie cum sa se comporte la straini in casa) ca si cele de mentalitate. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia saltarici, bine ai venit!!!! O zi absolut propice, calda frumoasa, numai buna de birthady parties de acum incolo!!!

 

Ioana, felicitari, mami de 2 fetite fantastice, si felicitari pt patri in rol de surioara mai mare!

 

tu cum te simti? Cume sa ai din nou bebe mic- mic?

 

Multumesc mult! [flo] daaaa, abia asteptam sa ne serbam multi ani de Acum incolo.

 

acum sunt in curs de reamenajare  [:)]  pana imi revin la standardul anterior. Desi ceza asta a fost muuuult mai usoara decat prima. Ce inseamna experienta  [batcap]

 

cu bebe mic, de reacomodam cu pampers, tinut caputul, manevrat cu grija si ferit de curent.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...