Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună dimineața și de la mine!

 

Bine ai venit, Julia, să ai o viață frumoasă, să fii sănătoasă și în viață să faci lucruri care te fac fericită! Ioana, Balaurul și Patricozaura, felicitări pentru săltărice!

 

Multumim mult pentru urari, [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu am avut timp sa citesc decit citeva pagini pe sarite...sper cca sunteti cu totii sanatosi si voiosi.

 

Ioana cum a fost nasterea, e totul bine cu tine, ccu bebica?

 

kari sanatate multa mamei

 

Viviana, fetita ta are mono... e ceva serios?

Are o forma mai usoara, Michelle. Dar o taraie de ceva saptamani si e foarte obosita. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost in vacanta intr-un orasel -peninsula Monterey pe malul oceanului. e la 3.5 ore de noi

 

 a fost o vacanta de vis.

 

ne era dor de ocean, valuri si plaja...asa ca ne-am rasfatat din plin.

 Monterey e o locatie extraordinar de pitoreasca.

 

https://www.google.com/search?q=monterey&biw=1824&bih=897&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAmoVChMIy7CtpMHbxgIVhSqICh2PTwcK&dpr=0.75

 

am prins o vreme superba. am stat in ffiecare zi la plaja si William in apa

 

 Monterey e un oras superb in care nu ai timp sa te plicctisesti . plajele au un nisip alb si fin, cu valuri superbe.

 

 am vazut pe un  teren de golf caprioare si  iepuri printre jucatori erau ca la ei acasa [:)]

 

stinci la o inaltime ametitoare...care chiar mi-au dat ceva emotii...ca William nu sta locului, unde sunt stincile mai inalte acolo vrea sa se urce...

 

magazine, galerii, restaurante totul la superlative....timp sa ai si picioare bune de mers.

 

am fost la un restaurant Bubba Gump...inspirit dupa filmul Forrest Gump.va amintiti de el, nu?

 

foarte bine  amenajat si intretinut orasul, parcari gratis, parcuri f curate, puncte turistice valorificate la maxim.

 

aaa...si caini , caiini peste tot. e oras -pet friendly.

am stat la un hotel chiar pe malul oceanului cu o plaja mica in vecinatate unde faceam jogging cu William dimineata.

 

 e amenajata o ruta de 17 mile unde platesti intrare doar 10 dolari/zi...de-alungul oceanului, cu iesire la plaje in multe locuri.

 

intr-o zona mai retrasa avea cateva restaurante si magazine de top, dar erau multe locatii de golf si case de zeci de milioane.

 

o alta parte a rutei e printr-o padure cu copaci imensi, inalti de nu vezi cerul. 

 

am vizitat si orasul vecin Carmel, care are o zona plina, plina de magazine, boutiquri scumpe, galerii de arta si restaurante de fitze.

 

am fost la Aquarium, e vestit in zona...dar pretul de 40 /adult si 25/copil mi s-a parut cam piperat si William nu prea a fost impresionat ...

 

dar cel mai bine o sa pun pun poze...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...