Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

ce frumos ca vine cu tine la yoga! si mie imi place cand baietii mei fac yoga cu mine.

 

categoria cra-cra:

 

universitatea a primit premiul 3 din partea Canadian Association of University Business Officers pt un proiect in a carui echipa sunt si eu :)

 

categoria not so cra-cra.

 

doc naturopata ma indoapa de B-uri si mananc non-stop de doua saptamani. ma strang blugii si o dieta este imperios necesara :(((((((

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Simonna, citesc si ma crucesc! Ce situatie de tot kk! Daca alertezi politia sau protectia copilului iti pui nebunii de patinti in cap. De lasat asa in voia lelii parca nu merge lasata... Offff. Ce sa zic, felicitari baiatului pentru discernamant [flo2]  si tie bineinteles ca te implici sa ajuti un copil care se pare nu prea are alta sustinere. [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna

 

 

o bucatica din america, mai precis new-york a ajuns la mine.  [il]  aqai, danke  [flo2]

 

 

sanatate celor bolnavi, mari si mici . 

 

celor ce-s in vacanta le urez timp frumos si soare fara arsuri. 

 

 

Simonna, trista situatie cu copila. ma'sa aia merita batuta putin. frumos gestul tau, al vostru al familiei  [flo2]

 

 

michellino,  [flo2]

 

 

 

apropos de arsuri. baiatul meu cel mare si intelept a stat la soare zilele trecute, atat de bine incat si-a prajit nasul la propriu. a fost la farmacie, caci la medic nu are timp sa mearga, ia dat un spray si sanatate. va ramane urma pe nas? e nevoie sa fac presiuni sa ajunga la medic? azi dimineata l-am vazut ca a inceput sa se inroseasca putin, deja se luase un rand de piele. arata ca o rana, putin deschisa. 

 

 

pe mine ma lovit astazi vrednicia, elanul ala de ma atinge de cateva ori pe an. si m-am apucat de gatit. desigur, conform traditiei am aruncat mancarea cea de zilele trecute si am gatit alta. ca sa aiba ce sa se strice din nou, caci de maine avem iarasi 34 de grade, vineri 37, sambata mai scade la 30. temperatura optima de alterare a mancarii. chiar si in frigider. 

tiramisul ala ce l-am facut ieri alaltaieri zace inca jumate in frigider. reclamatii cat cuprinde, de parca am pus in el piatra macinata.  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maaaama ce repede a mers posta de data asta! Eu le-am pus la posta f tarziu doar, ups, vreo 2 luni le-am carat in poseta pana le-am scris pe toate si apoi pana am luat timbre, and so on so forth.

 

2 saptamani le-am carat in poseta pt simplul motiv ca uitam sa ma opresc la cutia postala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, da-l cu crema din belsug, de 3 ori pe zi si gata. No stres..

 

 

se da cu sprayul ala, se si vede ca ajuta. insa nu stiu de ce intr-un loc a inceput sa arate ca o rana deschisa. 

 

l-am intrebat de ce nu si-a luat o sapca pe cap, ca are cateva in sifonier. unele scumpe..... 'a, pai nu mai am nici una, le-am dat pe toate!!'  [fal]  'toate? toate? si alea scumpe unicat, facute pe comanda? ' 'Ja, mom, ja'  [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, felicitari!

Sa fiti fericiti si sa va bucurati de deliciile vietii in 4 :)

Sanatate bebelinei si sa aiba pofta de mancare.

 

bueeei cum suna...am nascut acu 22 de pagini [:-)))] , adica acum 5 zile. [il]

 

Nici nu am ratat prea mult [flo2]

 

Multumim mult! [flo]

 

si voua asemenea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...