Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Servus pinguini

 

Sanatate multa bolnaviorilor  [flo2]

 

Ioana, acomodare usoara in 4  [flo2]

 

Noi avem un program nebun, ieri am plecat la 9 la Bucuresti si am venit la 7 seara...azi dimineata am fost sa mai luam una alta pt casa...pe seara ne vedem in Centrul Vechi cu gasca mea de prieteni din timpul liceului/facultatii...unei perechi le-am fost nasi  [:)]  maine iar alergatura, vineri mergem la Divertiland, sambata gratar cu 2 prietene ft dragi me  [pk]

iar duminica plecam la Viena, cred ca tot la 3 dimineata, ca sa ajungem la 3-4...

 

Copila e acum la Minions, cu fratelo, cumnata si nepotelul....cand apare, plecam la Bucuresti...ea  alearga toata ziua intre curtea lui fratelo si casa...e inebunita dupa catelusa noastra...Rexi o cheama...o zapacita de catea,  care nu sta locului o clipa...si ii place sa-l muste pe fratelo de degete si picioare...

 

Vacanta placuta celor care sunt in vacanta !

 

Casa arata ft bine, i-a placut ft mult elvetianului...se doarme bine, noaptea sunt 13°, inchidem geamul...e liniste, se aud pasarelele si din cand in cabd cateii latrand...

Una dintre terase e gata, urmeaza cea din fata, apoi poarta si gardul...si aleia de la poarta..si cam atat pt anul asta...gradina la anul in primavara...

 

Sa ne reauzim cu bine !

 

Ella, multumesc ptr urare! [flo]

 

ma bucur ca ati avansat asa bine cu casa.

 

cum se mai simte fratelo?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Ioana, cum a reacționat Patricia când a văzut-o pe Julia? Dacă ai timp și chef să ne povestești, bineînțeles  [flo2] .

 

Cand a venit la spital i-a adus Juliei un buchet de flori, ca a zis ca toti ii aduc lu' mami si sa fie unul si ptr surioara. Nu stiu daca ideea i-a apartinut sau a fost 'sugerata' [:)]

 

E atenta si draguta cu Julia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Awww, Ioana, ce draguta Patrocozaura, a adus flori si surioarei [flo2] [flo2] [flo2]

 

Simonna, alea noastre toate sunt containerele, le tinem pe driveway, mai in spate. Le scoatem la drumu' mare in fiecare miercuri, pe cele care trebuiesc golite. Sunt golite tot a doua saptamana, cu randul, azi asta de exemplu au fost cele verzi si cele maro, saptamana viitoare cele albastre si cele mov, cand aveam pe ala micu' de compost (a fost un proiect pilot la care s-a renuntat dupa un an), ala era golit saptamanal.

 

Michelle, aoleu, bine ca ati reusit sa preveniti accidentul. Chiar ieri a picat de pe stanci la Seven Sisters (stancile albe din Sussex) si, din nefericire a murit, baiatul de 15 ani al lui Nick Cave :(  Frumoase poze ati facut, sunteti o familie tare frumoasa!

 

Ella, distractie faina sa aveti in Romania!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, Simonna, [asia] [asia]  pentru ce ai facut pentru prietena copilului tau. Sper sa se rezolve cumva, sa se trezeasca parintii ca fata lor are nevoie de ajutor.

 

Elyda, bine ca si-a gasit Londonezul cazare, chiar daca nu e cum visa Bula. De preturi nu zic nimic, ca stiu "scorurile" de Londra. Mari, taica, mari de tot!

 

Multa sanatate Silviei [flo2]

 

Vacanta faina la toata lumea care conceduieste, nici nu mai stiu care pe unde e. Abia astept sa ma alatur si eu "lumii libere", inca o saptamana si un pic mai am de tras!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oops, gresit locatia, nu la Seven Sisters a fost - acolo au oprit tot mai ieri un grup de tineri care se pozau chiar langa margine , se pare ca straini, localnicii sunt preveniti ca malul e in pericol de "faramare", mereu cad bucati din el-  ci la vreo 10 mile distanta. Tot in Sussex. Mare, mare pacat, un copil atat de frumos :( 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...