Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna dimineata,

Ma bucur sa va insotesc (prin poze) in vacante.

Oceanul michellinei m-a dat pe spate, ial dinozaurii lui Fleur mi-au amintit ca si noi vrem sa ajungem in parcul ala, inca de cand s-a deschis. Sa vedem cum actionam.

Maine e vineri...deci inseamna o zbugheala pe la locuri mai racoroase. In Bucuresti se anunta canicula.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna de dimineata.

Vine un we incarcat. Maine o cununie civila. Sambata ziua lui socrela - 81 de ani, duminica o nunta.

==

 

Mi-au placut TOATE povestile de vacanta. Michelle a facut sa-mi fie dor de California. Fleurdelise de Sibiu, Sighisoara si Balea Lac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca ati mutat calatoriile in alta parte, retetele la fel...

 

valeu valeu ...si aici ce mai facem... !?

ceva filosofie!?

 

Pana una alta, si eu ca Viv...am un we plin!

Un botez, intalnire cu colegii de liceu si mers la munte sa aducem copiii acasa.

 

Stie cineva pg la care povesteste Simonna despre fata cu pb?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus si de la mine

 

Multumesc mult pt urari  [flo2]

 

E cald rau afara...grrr...dar in casa e ft bine...azi am fost sa luam ce avem nevoie pt sambata....acum mergem sa spalam masina...mai tarziu facem mici....avem gratar nou si vrem sa-l incercam...vreau sa incercam si masinile de spalat vase si rufe...

Maine mergem la Divertiland...sambata avem musafiri..iar duminica plecam...nu-mi vine sa cred ca a trece timpul asa repede...

 

Fleur si Michelle, sa va fie de bine  [pk]

 

O zi buna va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si spor la weekenduri ocupate!

 

fleur, ma bucur tare ca ti-a placut vacanta! Tine-o intr-un coltisor bun de accesat cand iti vine sa dai cu capul de pereti canadieni, nu prea avem ce face altceva din pacate.

 

michelle, welcome back si tie, ce vacanta frumoasa ati avut! Si sa stii ca m-am uitat la will cu atentie, nu e prea slab deloc, daca mai esti ingrijorata. E un baiat foarte bine proportionat la varsta lui, Zic eu. 

 

Eu ma pregatesc moral de ziua de joi:). Adica nimic spectaculos nici in sus, nici in jos.

 

aseara am fost la night swim. Faceam ture cu elan, chiar m-am bucurat de ce ritm bun mi-am gasit, imi place teribil sa inot seara afara si deodata m-am oprit si am iesit din apa. Nu e prima data cand mi se intampla si e teribil de frustrant, pur si simplu parca imi opreste cineva un buton. Macar bine ca tot am inotat sustinut juma' de ora, dar dl aqai a mai stat dupa aceea si a inotat vijelios in continuare si sunt invidioasa.

 

bine, ca el a inotat specific pana la 9 punct din spirit parintesc, sa incurce jocul unor copii, ca la 9 fix all kids out si a vrut el sa fie sigur ca nu au toata latimea de piscina daca noi facem lane on one side. Si asta pt ca the game leader, un baiat in cl a 8 a din vecini a fost foarte uracios cu tudor. Vine la noi acasa, se baga in jcouri cand joaca dl aqai cu tudor soccer, magic, bedminton, mananca, bea... Si zilele trecute la piscina era un joc de soccer si cand tudor a intrebat daca poate juca si el, baiatul asta mai mare i-a spus ca nu, ca ar fi dbalansate echipele.

 

atata i-a trebuit dlui tata de tudor ca s-a aprins instant. Adica tudor te primeste la orice joc si tu nu-l lasi (ceilalti copii erau ok sa joace si tudor).

 

asa ca aseara cand l-a vazut in piscina... Vai mie. Do men ever grow? Ai vostri fac din astea?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cumva ar suna mai logic daca ar fi intre o persoana de 12 ani si o persoana de 12 ani nu 39:)

 

nu pot sa spun ca nu m-am amuzat si ca n-am zis pe undeva "asa-i trebuie derbedeului" dar nu ma pot opri sa ma minunez nici cum un om de 40 gandeste tot ca un baietoi:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

atata i-a trebuit dlui tata de tudor ca s-a aprins instant. Adica tudor te primeste la orice joc si tu nu-l lasi (ceilalti copii erau ok sa joace si tudor).

 

asa ca aseara cand l-a vazut in piscina... Vai mie. Do men ever grow? Ai vostri fac din astea?

 

Al meu nu, dar eu da! Daca un copil nu imparte cu Eric jucarii sau nu-l primeste sa se joace, eu ii zic instant ca nu-i frumos, daca-s prin preajma. Eric nu face diferente, se joaca, cu toti, la impartit jucariile mai lucram inca. Dar nu e deloc rautacios.

Asa ca rezonez total cu Dl. Aqai la faza asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...