Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Vroiam sa va mai spun ca, printre cunostintele mele de aici, a aparut asa, o noua metoda de slabit ... plimbatul pe jos. Cica exista nu stiu ce teorie, care spune ca, trebuie sa facem cel putin 10.000 pasi pe zi ca sa consumam 500 de calorii ...

Nu stiu daca sa cred in asa ceva, dar daca toata lumea se arunca pe aleile parcurilor, de cateva zile, m-am aruncat si eu ... deci mers normal, nu alert, nu alergat.

 

Ieri am iesit la plimbare si am mers 1.5 ore ...vorbind la telefon [:)] . Nu e greu deloc daca vorbesc la telefon, trece timpul fara sa imi dau seama. Nu am gafait, nu mi-am pierdut rasuflarea, m-au durut putin picioarele cand am terminat dar nici vorba de senzatiile alea care ma trec daca incep sa alerg ...si daca am mintea ocupata, cred ca as putea sa fac asta in fiecare zi in care nu am copiii acasa.

 

Nu, sa nu credeti ca am slabit ceva ... sincer, nici nu prea cred in metoda asta de slabire, ar fi prea usor sa fie adevarat ... dar rau nu are ce sa-mi faca, asa ca, ma uit acum dupa un app care sa imi numere pasii astia, sa vad si eu cati pasi se merg intr-o ora si jumatate. Am vazut ca sunt mai multe apps pe Google (am android).

 

Aveti vreo recomandare de pedometru din asta, pe telefon ???

 

 

noua ne-au dat de la universitate cadou bratari de tracking, se conecteaza cu cun app la tel sau ipad si ne numara 10,000 le de pasi si somnul si laptele pe care l-am supt la mama.

 

sincer, colega mea de birou, 65 de ani si just slightly overweight face cu religiozitate (fara nici o legatura cu natura institutiei hi hi) cei 10,000 din mai de cand a primit bratara si mananca sanatos si a slabit 14 pounzi.

 

there is hope!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 811
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va zic eu cea mai buna metoda de slabit: sa va intepeneasca gatul. Asa sunt eu acum si doare ca naiba la inghitire, prin urmare imi vine sa nu mai mananc nimic... [fri]

 

Durerea e pe exterior ca sa zic asa, amigadalele curate, urechea OK. Ma dau cu un gel cu diclofenac dar nu are succes.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana

si eu te intreb ce face saltaricea, banuiesc ca acum manaca si doarmeee, cred ca e o scumpa si fura inimile celor din jur, mie tare mult imi plac bebeii, doamne ce dor imi este de un bebel, din pacate no sanse la mine si cand ma uit la domnisoara mea dau in atacuri de panica [fri]

 

 

Da, mananca si doarme. E cuminte  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tiramisul ala ce l-am facut ieri alaltaieri zace inca jumate in frigider. reclamatii cat cuprinde, de parca am pus in el piatra macinata.  [alcool]

 

Kari, da-l cu crema din belsug, de 3 ori pe zi si gata. No stres..

 

 

Eu asa am citit mesajele alea. Da cu crema pe tiramisu de 3 ori pe zi [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Doamnelor, you have made my day!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo2] [flo2] Multu, multu tuturor de urari.

Nu va simtit datori sa ziceti ceva, stiu ca vedeti pozele si ca va bucurati. Si eu ca Buflea... nu am nimic de asteptat, doar va mai pove despre noi.

Suntem in grafic, normali. Normalitatea aceea in care noi ne simtim oki

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...