Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piese de teatru la care puutem merge cu copiii mai mari


Deborah77

Recommended Posts

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce varste au copiii? Daca e o comedie eu zic ca merge si de la 6 ani. Noi i-am dus de cind erau chiar mai mici, ca avem un teatru linga noi si nu aveam cu cine-i lasa. Nu intelegeau ei chiar tot (si uneori, chiar daca erau piesele fara vulgaritati, existau unele jocuri de cuvinte pe care mai bine daca nu le intelegeau), dar macar se obisnuiau cu spectacolul, disciplina in sala, actorii. I-am dus si la spectacole de opereta, la fanfare, etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ahh, credeam ca au aparut ceva sugestii [:)]

Opera comica - fii-miu nu gusta. A mers cu clasa in fiecare an. De fiecare data mi-a spus ca a adormit.

 

Am fost la festivalul de teatru in centru; istoric. Acolo a fost ok. L-am mai luat la TNB dar erau prea high pentru el.

 

Am mai fost la balet pe gheata. I-a placut atmosfera si anturajul. Piesa, noroc ca stia despre ce e vorba, altfel ar fi fost un fiasco.

 

Am zis sa mai incerc la teatrul de comedie, dar trebuie sa urmaresc biletele. + Sa fie amplasate strategic astfel incat sa putem pleca fara deranj prea mare.

 

In schimb la concerte -- ii place. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...