Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV cu dr. Vythoulkas, clinica Genesis Grecia/Romania


Recommended Posts

HopeAr si daca ar fi toate incluse, nu poti lua de bune rezultatele, asa ca degeaba sunt incluse. Asa cum spunea si Bianca si asa cum am mai scris pe topiul de grecoaice, eu am facut in paralel ecografiile la alt medic ca numai bazaconii spunea sau se limita sa spuna de fiecare data „este ft bine”. Era aiurea, nu ft bine….dar trebuia sa te agate la ei, asa ca mare grija ce alegere faci!

Ne-am pacalit noi, este suficient!….d-asta ne-am spus pasurile aici, ca sa ia aminte cele care sunt in cautari de „medici buni”.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 187
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna,buna! Am o rugaminte la fetele care au facut de curand screetching endometrial, sa-mi raspunda la cateva intrebari:  -au fost sangerari dupa screetching?; - cate zile au sangerat?; - la cate zile de la screetching a venit ciclul? - primul  ciclu a fost mai abundent, mai scazut ca si cantitate sau dureros?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ileana, din câte povestești ești cam singura căreia i-a acordat atâta atenție, i-a răspuns la toate întrebările etc.! Ma bucur de reușită ta, dar e normal sa scriem aici fiecare ce am trăit. Cazurile noastre, si nu putine, sunt adevărate si am vrea sa nu mai treacă nimeni. Pentru noi, Vythoulkas rămâne doctorul banului, dezinteresat, neprofesionist. Afla ca, noi am reușit la in țara cu medici de calitate: dr. Chicea, dr. Ispasoiu, dr. Albu, dr. Dracea. Fetele care au trecut prin clipe grele, lăsate sa chinuie de acest fost agent de vânzări au reușit in alte clinici din străinătate sau traind dezamăgiri s-au îndreptat către doctorii care acorda atenție pacientului, nu-l scot pe usa in 5 minute. Cred ca ai exagerat cand ai spus ca din 10 cupluri, 7 au reușit. Te-a luat valul. Ar fi fost bine, dar e tare neadevărat. Sa nu uitam si nesiguranța ovulelor extrase. Aici nu poti sa știi niciodată daca ti s-au oprit, daca ti-au pus din alta parte... Știm cu toții ca ti se propune cedarea unor ovule in schimbul micșorării prețului sau transferul de foliculi de la alte femei. E o adevarata escrocherie ce se bazează pe disperarea noastră.

Rosesarbu intervin un pic pentru ca m-a panicat afirmatia ta:" Sa nu uitam si nesiguranța ovulelor extrase.Aici nu poti sa știi niciodată daca ti s-au oprit, daca ti-au pus din alta parte..." Cum adica sa iti puna ovule din alta parte??

Te intreb pentru ca eu sunt insarcinata in  4 luni cu gemenei si FIV ul l-am facut in Grecia. Am preferat sa nu imi dau cu parerea avand in vedere ca eu am reusit din prima cu Dl. Vyhtoulkas insa ma sperie un pic afirmatia ta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...