Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV cu dr. Vythoulkas, clinica Genesis Grecia/Romania


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 187
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, eu, dar prin fiv! Iar operatia am facut-o la dr Tutunaru, iar fiv la dr Albu, de 2 ori (si eu il recomand pe Albu, insa e o parere strict subiectiva). Era o tipa inainte sa ma operez eu, care ramasese insarcinata pe cale naturala dupa operatie. Si care nu era nici vreo pustoaica! Deci depinde de soarta, noroc, cum vrei sa-i spui... Eu nu cred ca la mine pb era endometrioza, pe de o parte imi pare rau ca m-am operat. Insa  te ia valul, ai incredere in dr, mai intervine si disperarea si gandul ca nu mai ai timp, ca trece prea repede..

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Salut Bebeti

 

 

eu urmaresc subiectul asta. Ma intereseaza sa stiu cine a facut cu Dr Pantos in Grecia si cine a facut la clinica Gynera ?

Noi suntem la gynera unde am facut analizele si tindem sa facem si FIV la Gynera. Am auzit de la niste cunostiinte de Dr Pantos si acum sunt in dubiu. Dar dupa ce am citit atatea comentarii negative despre grecia , nu stiu ce sa mai cred. 

 

Tu unde esti? Cu ce clinica vrei sa faci?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Bună seara, 

Am făcut săptămâna trecută o histeroscopie la aceasta clinica și sunt destul de dezamăgită de cum s-a comportat domnul doctor, cât și personalul auxiliar. Îmi pare rău că nu am găsit acest topic despre dansul înainte de a ma duce acolo. Mi-a spus multe minciuni și mi se pare ca am fost furata. Într-adevăr este un "vânzător de vise" acest doctor și tot ce se găsește pe fb, YouTube, Instagram despre el este pur marketing. Nu recomand deloc. Preturi exorbitante și cere analize în plus aiurea, dorește sa inducă în eroare, iar toate asistentele de pe acolo mi s-au părut niște mironosițe și foarte ciudate, dezumanizate. As vrea sa șterg totul cu buretele și sa nu mai am niciodată de-a face cu acest ins sau cu clinica lui. Sper ca acest mesaj sa ajute și alte utilizatoare sa ia decizii cât mai corecte și sa nu repete greseala mea, ci de a se informa cât mai bine, în special pe forumuri, eu mi-am învățat lecția. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...