Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Miss Romania ?!


redactor

Recommended Posts

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mie mi se pare candidată perfecta pentru un astfel de concurs. O păpușă din plastic la o expoziție de păpuși. Normal ca frumusețea vie este preferabilă, dar un astfel de concurs care promovează atenția pentru imagine si atât probabil că nu e interesant pentru adevăratele frumoase ale României! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai m-am logat special sa pot vedea poza! 

Vai saraca, dar este tare uratica. Cum sa ma exprim mai corect: nu neaparat urata cat fara sare si piper, nu are acel "vino-ncoa", prea blonda nuanta parului in contrast cu sprancenele negre, este efectiv de necrezut ca a putut castiga titlul de Miss Romania!!

Fii-mea (12 ani) i-a vazut poza si a comentat ca este urata tare !!! 

 

Chiar, daca locul 1 arata asa, cum aratau celelalte candidate ?

 

Oare de ce cred fatucele astea ca daca ai buzele cat bidoanele esti o zana? De sani nu mai vorbim...

 

Letitia ai fost totala!!  [:D]  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am crezut ca e castigatoarea  altui concurs! Vazusem o alta poza, doar cu fata ei si mi s- a parut masculina , de aia ma gandeam ca e transgender. 

apropos de transgender, asa am gandit si eu despre nu's ce model autohton care a pozat in paginile revistei styler, a centrului comercial baneasa.

am un mare lapsus acum, dar revin maine cu numele ei si poza in care poti sa juri ca e barbat travestit...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am gasit. "Fotomodela" se numeste Alina Gherghe, atasez cateva poze din acea revista. Pe langa trasaturile masculine, are si degetele urate la picioare. Da, stiu, nu ma pot abtine sa nu observ. La un fotomodel chiar mi se pare aiurea sa strici mandrete de poze cu un detaliu care poate fi evitat/camuflat/photoshop-at.

Sa vad daca pot atasa pozele, de pe telefon.

Iaca, nu pot, incerc maine de pe "computador".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...