Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Rezultate alegeri 2016


Recommended Posts

  • Administrators

Hmmmm....nu cred ca PSDul poate fi invins. Vad pe FB ca multe persoana tinere care ar putea sa fie la vot pun poze de pe Valea Prahovei sau Delta.

Sunt dezamagita. Poate ca asta se intampla doar in mica mea lume dar asta nu imi da un sentiment optimist.

[zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu sper sa-i socheze pe cei pe care ar trebui sa-i socheze - desi, dupa evolutia din ultimii ani, nu par a mai avea o sansa de a se trezi la realitate.

 

e din ce in ce mai greu sa votezi raul cel mai mic, cand raul asta mic si amarat e pe deasupra si incoerent, si nu reusesti sa iti dai seama la ce te-ai putea astepta de la el in cazul in care, printr-o minune, ar fi pus in situatia de a face ceva.

 

dar deocamdata nu e, asa ca o vor mai duce-o inca 4 ani intr-un dolce far niente. bazandu-se doar pe ideea ca le cresc sansele pentru alegerile viitoare daca "nu se erodeaza la guvernare". le-or creste, dar nu pot rasturna situatia fara ca ei sa ridice un deget, asa cum pare-se ca se asteapta, sau mai rau, anuland orice mica crestere in momentul in care deschid gura...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e alta. Romanii, exasperati de lipsa unor personaje politice care sa le reprezinte cu adevarat interesele, au refuzat sa-si schimbe rutina zilnica pt a vota ceva in care nu cred. Dar, asta-i linistea dinaintea furtunii. Fereasca sfantul ca viitorii alesi sa calce stramb in mod flagrant. Vine o generatie mult mai constienta si informata; sa ne amintim de tinerii care au iesit in strada si-au cerut demisia lui ponta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...