Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata de la mine. Azi e o zi superba...vreau sa imi fac o tura  de oras pe jos la lunch sa clatesc retina in vitrine pe Spring St. in SoHo. 

 

Rox si Laura25, eu batalia cu jocurile am pierdut-o de mult...cel mare are xbox plus gaming desktop si sta cu orele (ultimul joc la care in weekend a stat pina la 4 dimineata este o chesti extrem de similara cu SimCity)...dar are tot felul de alte jocuri "cu impuscaturi" pe care le joaca in grup...insist pe casti pentru ca nu suport zgomotul. Am noroc ca cel mic nu a picat in indeletnicirea asta...cica imi lasa mie PS4 cind pleaca in august. Nici TV nu vrea!!!

 

Viv, of...nu zice de mocirla. Urasc, urasc noroiul...am zis ca urasc noroiul, da? Voi fura cred si eu conceptul cu llama...imi place. Trebuie aprofundat zic eu. Nitica experienta practica imi trebuie :) 

 

La mine e iar un weekend plin. Ies diseara la film cu cel mare. Vedem o chestie ciudatica: http://sorrytobotheryou.movie/

 

Maine merg cu cel mic la IKEA si la Target pentru cumparaturi.

Simbata am un lunch la care trebuie sa merg apoi am date cu barbatul si mergem la teatru (A Flea in Her Ear). Duminca vin niste verisori ai sotului la pranz la masa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, pai ii distrug viata sociala a copilului, daca nu are piele cool nu e primit sa joace in echipa. Cei no skin sunt considerati cei mai prosti jucatori.

Citeam ieri pe un grup privind educatia ca de la 12-13 ani primesc buget pentru haine, aprox 50 eur/luna. Pai al meu ar fi in stare sa umble doar in chiloti in toiul iernii numai sa aiba piele virtuala si dansuri cool.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai avem doar o zi de munca si apoi vine distractia  [pk]  [pk]  [pk]

 

Maine dupa-masa lucrez de-acasa, azi am facut la fel...e inca nebunie la job, dar de saptamana viitoare se linisteste. 

 

La noi e tot cald, 30°...umiditatea e mare, asa ca se simt si mai multe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, pai ii distrug viata sociala a copilului, daca nu are piele cool nu e primit sa joace in echipa. Cei no skin sunt considerati cei mai prosti jucatori.

Citeam ieri pe un grup privind educatia ca de la 12-13 ani primesc buget pentru haine, aprox 50 eur/luna. Pai al meu ar fi in stare sa umble doar in chiloti in toiul iernii numai sa aiba piele virtuala si dansuri cool.

 

Vai, nu am mai ras asa bine de mult timp!!!!!!!!! E mortal!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nimic nu stiti!

Fii-mea a bagat vreo 400 euro in pieile astea virtuale la LOL. Din contul ei, din banii dati de bunica-su. Pe contul ei eram si eu. Cand am vazut lipsa am facut apoplexie. Am facut G U R A.

Apoi a crescut personajul, a crescut contul de joc pana a ajuns la cea mai mare divizie si apoi si-a vandut contul. Cu 600 euro. Mi-a dat peste nas si in ziua urmatoare s-a dus la banca si m-a scos de pe cont.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi bag picioarele. De proasta ce sunt! Aia se distreaza la Electric Castle, imi trimite poze cu noile cizme de cauciuc si eu frec site-ul facultatii in asteptare de rezultate. E  foarte sigura ca intra unde a vrut si zice ca rrezultatul e doar o formalitate, rade de mine ca ma framant.

E drept ca anul asta la admitere a contat si media IX-XII, ceea ce i-a ridicat media de intrare.

 

La engleza a luat 87% si nici macar nu si-a dat silinta. A inceput examenul la 9.30 si la 10.15 a iesit. O fi fost usor. Dar totusi, 30 de intrebari.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...