Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitari Viv pt Silvia! Tare ma bucur pt voi!

Merci Ella! Gata, mai aveti o zi!

Mihaela, eu tot turul ala la zid l-am facut, de m-am ales cu un colier superb de jad:)))La mine a fost si cu ceaiul... Vezi ca sunt 2 tururi la zid. Unul la partea cu funicular si unul la o parte fara funicular (eu am fost la fara funicular). Orasul interzis ca si tine, l-am vazut de afara...Mie nici Beijingul nu mi-a placut, nici mancarea, nici atmosfera, nici aglomeratia. Ceva insa ce recomand, un spectacol la circ. Asa acrobatii nu am vazut in viata mea... nici la Circul lu' Soleil...am stat cu frica in san ca pica aia...

 

Noi mergem la Mutianyu, cred ca e cu fumicular. Știu ca e cel vizitat de turiștii străini mai mult, e mai departe de Beijing. Am citit și de spectacol de acrobație, sau de opera. Sincer ma tentează opera (e di n aceea cu măști pictate pe fata) dar mi-e ca ma voi plictisi :). Dacă apucam, as vrea sa merg la acrobație dacă zici ca merita. 

Fain tur cu ceai, noi luam de aici de la hotel, nu su decât Jad și mătase :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa va zic, ca la noi e nasol rau cu caldura. Sunt 50 de incendii de padure in toata Suedia, mai ales de la mijloc in sus.... Va dati seama...mai rau ca in Grecia!

 

Da, îmi ziceau și fetele...și pe gotland e incendiu dar deocamdată e sub control. In Jämtland evacuează lume...

 

Viviana da, sa știi ca acum e respirabil, fata de cum e la prânz. 

 

Va pun o poza sa vedeti, era soare aici, uitați-va cum arată cerul...soarele e așa ca un glob, te poți uita la el, dar arde ca naiba! 

post-3506-0-01875900-1532015986_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pt ca imi sunteti dragi, va Ofer o bucata de tort virtual. Nu e ca al lui Rox cu creme delicioase de curd si zmeura (Rox, o sa cer reteta), dar a fost apreciat.

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifDSC_0352.JPG

Si n-are nici piele.

====

 

Multumesc mult de tot. Arata bestial!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...