Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata! Ieri am fost varza...la pamant...Luni am iesit cu fetele la "bubble and shrimps sandwich" la un restaurant fitos... Marti vomitam...Sa nu mai vad shrimps in viata mea... nici macar nu imi plac..dar m-am lasat pe mana lor...

Azi, la serv...mai vin pe aici si scriu mai multe..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, multumesc... mi-am revenit destul de repede... Intr-un fel m-am bucurat :))) am facut post negru ieri...n-am putut sa vad mancare pana aseara pe la 8 cand am luat 2 lingurite de iaurt.

Si nici azi nu as manca... poate o feiie de paine.. Intr-un fel ma bucur ca devin si mai silfida:)))

Insa m-am invatat sa nu mai merg pe mana altora...nici macar nu imi era foame la restaurant, dar deee.. nu prea pot sa fac mereu pe sclifosita... Si fetele astea chiar beau (una rusoiaca si una lituanianca:)))...Au comandat o sticla de sampanie, eu am baut 3 guri dintr-un pahar, ele restul...Apoi am fost la "Ocean 8"... o oarecare porcarioara distractiva,...

Daniela, Rox sper sa nu fie atat de rau cu ploaia.

In alta ordine de idei, sunt ff impresionata de cati morti in Grecia....poate multi turisti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O buna dimineața (care nu se hotărăște ca ploua au ba) și de la mine.

 

Danielag, știam de expoziție...e pe lista și aștept o zi liniștita sa nu ma grăbesc.  Am membership la MoMA și la Met și aflu de colectiile noi. Philadelphia are o colecție impresionanta de Brâncuși. Am văzut-o de doua ori (imi place orasul și “scap” des acolo).

 

Anja, imi pare rău de indigestie...am făcut și eu o sigura data de la sushi (dar nu m-am oprit încă din mâncat sushi). Am crezut ca mor doua zile...așa durerii și crampe nu am avut la naștere. Și frisoane! Am trăit in baie lipita de “tron” și am fost epuizata după episod.

 

Rox, sper sa se îndrepte cu ploaia. Și aici se tot anunța vreme de furtuna dar tot nu vine. Ieri am evadat singura la plaja după 4:00pm și m-am parcat cu doua reviste la soare. Eram eu și doua băbuțe care au înotat tot latul plăjii. Așa fit erau!!!! Eu eram ca foca eșuată! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...