Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Olimpiada de iarna a fost la Pyeonchang, Coreea de sud. Nicio treaba cu capitala din nord

 

Asa, ca ma miram eu cum sa fi fost in Coreea de nord??? Dar e prea târziu in capul meu sa mai gândesc :)). 

 

Anja sa stăpânești sănătoasă inelul! E foarte frumos. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raportez 28C cu 80% umiditate in NYC. 

 

Unde e poza aia ca mor de curiozitate, Anja?

Brrr, si nu transpiri?

 

Pe mine ma termina umezeala. Mi se scurge de pe frunte pe langa nas. Parul e ud leoarca la spate si rochia sta lipita pe mine.

Cel mai nasol este cand intru de afara intr-o incapere cu aer conditionat. Atunci curg apele pe fata mea. am un evntai strategic in geanta.

 

===

 

am fost cu Silvi sa-i scoata maseaua. Dar nu i-a scos-o. O mai lasa ca momentan e ok si nu se face bine bine la Rockstadt. Oricum i-a spus sa ia la ea antibiotic si antiinflamator just in case.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brrr, si nu transpiri?

 

Pe mine ma termina umezeala. Mi se scurge de pe frunte pe langa nas. Parul e ud leoarca la spate si rochia sta lipita pe mine.

Cel mai nasol este cand intru de afara intr-o incapere cu aer conditionat. Atunci curg apele pe fata mea. am un evntai strategic in geanta.

 

===

 

am fost cu Silvi sa-i scoata maseaua. Dar nu i-a scos-o. O mai lasa ca momentan e ok si nu se face bine bine la Rockstadt. Oricum i-a spus sa ia la ea antibiotic si antiinflamator just in case.

 

 

Bineinteles ca transpir...ca la nebuni. Ma imbrac in layers...ba ma imbrac, ba ma dezbrac cind intru si ies din cladiri. 

 

E si mai spectaculos la metrou unde este cu vreo 10 grade mai cald (nu exista aer conditionat pe peron) si apoi te urci in vagon si scade temperatura la niveluri arctice. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi si astazi sunt 43’c dar umiditate scazuta de 22%, dar nu transpir. E ora 2 si inca nu am dat drumul la ac. Sunt terminata de picioare, abia cobor scarile prin casa. Am fost ieri cu grupul de la biserica la un parc de apa, acolo William a intilnit niste fete din tabara si cum l au vazut nu l au mai lasat, si m au primit si pe mine in grup de m au facut varza 3ore prin valuri si 1 ora pe uscat cand nu le mai facea gura. Tare mult vb fetele si gesticuleaza...si sar de la una la Alta , pun intrebari ... sincer m au epuizat, dar am avut si mult fun cu ele. Si William a avut fun cu fetele dar nu recunoaste.A venit si dr mea ginecolog cu sotul, culmea ca amindoi sunt din Dallas si mi au dat tons de info despre oras, exact ce vroiam.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, am uitat sa îți răspund aseară, am blog (uri) doar vreo trei :)). Unul după ce ne-am mutat in Suedia, am scris in el pana am descoperit lucruri și au crescut fetele. Unul foto in care am multe poze postate, dar nu recente. Boala e grea și veche :). Și unul de călătorii, am tot pus link aici dar probabil ti-a scăpat. Cel de călătorii e și cu fotografii. 

 

Raportez colac de wc incalzit, plus alte funcțiuni ditre care Menționez spălatul cu jet din fata și din spate. :) 

 

Plecam sa explorăm! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...