Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neața!

Mă bucur că au început să ajungă vederile .  Am petrecut câteva zile foarte frumoase la Sibiu, unde am ajuns că avea soțul meu un concurs de bicicleta la Păltiniş. Mă bucur de acest nou hobby al lui .... Mă mai plimb şi eu!  [:)]

 

Vara asta ne străduim să ne plimbăm  cât de mult. Aşa că săptămâna viitoare plec cu Cezara la Cluj, în vacanța mamă - fiică.   [pk]

 

Sunt la curent în general cu ce scrieți,  dar nu prea mă mobilizez  să scriu şi eu două  vorbe.   [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

A fost ft fain aseara, ca de obicei la intalnirile pinguinilor  [pk] nu ne mai dadeam plecati.

Gemenii sunt ai lui Marco, au venit ieri la Bucuresti cu un prieten, stau pana marti...a fost o surpriza, ne-au anuntat cu putin timp inainte...noi i-am luat de la aeroport, am fost la hotel, apoi am plecat la Beraria H...azi i-am plimbat pe la Palatul Parlamentului, prin Centrul Vechi si acum ii asteptam la mici...le place Bucurestiului, au fost impresionati de palat, le-a placut berea nefiltrata Ciuc (ca si noua dealtfel).

 

Maine la 3am plecam spre Viena, de-abia astept sa mananc ciolan la Schweizerhaus...si de-abia astept sa dorm in patul meu  [pk]

 

Mianna  [:D] in decembrie o sa am alta culoare  [ph34r]

 

O seara faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...