Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

 

A plecat in tabara langa Gura Humorului. Tocmai am vorbit cu ei, au ajuns la timp in suceava, dar intarzie autocarul care trebuie sa ii duca in tabara. Ma rog.... cred ca e cam rupt, zice ca nu a putut dormi deloc in tren. Ce hihaiala o fi fost acolo....:) si Eva a inceput echitatia :), m-am tor gandit la Silvia zilele astea :)

 

Echitatie, Harry Potter, cam seamănă fetele astea. Nu știam ca ii plac Evei caii. Cum se descurca? Tu cum simți? :). E ceva ce va continua sau e pe perioada verii?

 

Distractie frumoasa sa aibă in tabăra! E cea de care povesteai? Cu multe activități? 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sper sa ii placa in continuare, ea pare ca ii place si e naturala. Sper sa se tina...:)

 

in tabara prima impresie nu e chiar ok, au asteptat 2.5 ore autocarul in gara.... au ajuns acum, dar nu au intrat in camere, sunt plecati de 12 ore. Sper sa fie mai bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana dar cum s-au dus noaptea? Sa aștepți 2,5 ore autocarul??? In miez de noapte? Niște copii...chiar ca nu e Ok. 

 

Succes Evei, sa ne tii la curent! 

 

Silvia nu își vede viața acum fără cai. Nu știu ce va face in viitor, dar caii sigur vor fi prezenți in viața ei. Dacă hobby sau meserie încă nu știm. Și nu vrea performante, concursuri, a încercat și a zis ca nu sunt de ea. Vrea doar sa aibă grija de cai și sa călărească. Asta a făcut toată vara, a fost dorinta ei cea mai mare. Are calul asta de acum, de exact un an, a fost prima ce l-a călărit, au crescut împreuna, încă îl învață diverse. Ce mai, știu ca are o pasiune mare, mare de tot :)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Aici este atmosfera de vacanta. Petrecem mai tot timpul la barca si la balaceala, de nu apuc sa fac mai nimic. Ieri au fost copiii la un lac, va pun poza. I-am lasat acolo si noi am plecat la o petrecere, dar dupa ce am vazut cum e, mi-a stat mancarea in gat pana au sunat ca au ajuns acasa. Sa aflu ca au sarit de la 8m... Am jurat ca nu ii mai las...

1106560_jY8K5bfhMPR7r3hmaK0rVrsD-agoKl67

 

Azi, a fost in sfarsit frig:))) asa ca m-am apucat de treaba, vreau sa imi redecorez biroul, am fost de am cumparat biblioteca, am eliberat camera, am mutat biblioteca veche in garaj, am facut curat in garaj.  Maine e iar frig...deci montam noua biblioteca, si sper sa incep sa aranjez. Ca de marti, iar se anunta caldura:)))

Rox cat sta Patrik in tabara?

Miha, nu a regretat Silvia ca nu a venit cu voi? Eu stiam de kubb? Dar nu stiam ca e si campionat..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De mâine încep munca, as mai fi vrut concediu. In ultimele trei zile am înotat in mare câte 30 minute, așa apa calda nu am avut de când știu. 24-26 de grade, ca la piscina, nu îmi venea sa ies. Îmi iau cu mine geanta la job (cu prosop și costum) și merg și după job săptămâna ce vine. Joi pot merge dimineața, vineri sunt liberă. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna

 

anja, maiculita!!  Au sarit amandoi banui....

patrick vine duminica dimineata la 4 :)

o sa admir rasaritul :)))

 

Mihaela, tare, campionat mondial :))

 

noi in sfarsit nu ne mai plangem de vara, adica e cald si umiditate, gata, ne-am linistit :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...