Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna,

 

Sunt la birou si printe hartii, decizii si alte nebunii mai arunc un ochi si pe aici.

A fost un pic de nebunie avand in vedere ca noi desi nu suntem bugetari avem aceleasi zile libere, bineinteles cu recuperare de saptamana viiitoare.

 

In aceste zile libere nici nu stiu ce vom face, nu am planificat nimic pentru ca asteptam musafiri. (un nepot de-al sotului)

 

Copii sunt ok, cu antrenamente, iesiri in parc si putine lectii.

 

Gata, ma cheama datoria, dar mai vin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mihaela, am citit...sanatate mult iti doesc din nou. Chiar daca zici ca sotul tau nu vrea sa fie medicul de familie sint convinsa ca nu te-ar lasa daca ar suspecta ceva serios (in general zic....adica pe viitor). 

 

Ella, frumos traseu! 

 

Laura78nico, spor la munca. Si eu sint cam prinsa dar am zero chef.

 

Am mentionat ca in doua saptamini plec cu pruncul mic in Montreal dar ma mananca calcaiele mai tare de plecat asa ca am hotarit sa evadez cu sotul weekendul viitor...noi doi (primul weekend singuri acasa)...plecam la Washington DC. Asa ca intre timp stau si casc gura la Panda Cam 

 

https://nationalzoo.si.edu/webcams/panda-cam

 

Am gasit niste preturi la hotel in Washington de nu imi vine sa cred...pur si simplu pomana curata. Ritz Carlton (de care eu nu ma apropii in general) este la $121/noapte. JW Marriot (unde am rezervat) care e fix linga Casa Alba (nu ma straniti, va rog) este $108/noapte. Asa ca vinerea viitoare ne punem la drum. Am mai vazut Washingtonul de 100 de ori insa de data asta singuri-singurei...sa vad ce gasesc care nu am mai vazut pina acum. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant așa e. 

 

In Washington noi am stat fain și ieftin. Dar nu e lux, dacă vrei îți scriu la ce hotel. Zona e Ok, noi ne-am plimbat pe jos o grămada. 

 

Oh...am fost de multe ori in Washington. Merg relativ des si cu serviciul!!!

 

Am vrut sa spun ca am citit si eu in ziar despre masinile arse. Unii speculeaza ca sint miscari de destabilizare inainte de alegeri...si ca s-a mai intimplat in trecut. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Azi e 15 august. O viata intreaga am urat La multi  ani celor cu acest nume incredibil de frumos, plin de intelepciune si legende, acest nume care poarta in el, parca, toate misterele si iubirea lumii. De cativa ani mi se spune nu, fara felicitari caci e ziua in care a murit.

 

Mie imi place sa cred ca azi sarbatorim inaltarea ei la ceruri nu moartea ei. Speranta unei vieti mai bune dincolo de barierele timpului.

 

La multi ani, tuturor ce poarta acest nume. Speranta si fericire!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...