Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

buna ziua!

 

viviana, ce pacoste cu atatea certificate si birocratie...eu credeam ca ne inviti la petrecere in gradina! [pk]

 

laura nico, concediu placut!

 

da mai fetelor, incepe mica mea gradinita! nici nu-mi vine sa cred ce repede trece timpul.am emotii pentru ca va trebui sa treaca de la program de voie si libertate totala cu bunica la gradinita dimineata + bona pana la 5 . deocamdata s-a intalnit o singura data cu bona. o sa se mai intalneasca si saptamana asta o data si apoi cand incepe gradi. sper sa se acomodeze repede.

 

ieri am fost dupa munca la constanta. din pacate a revenit o veche problema de sanatate si m-a cam dat peste cap. acum astept 3 saptamani rezultatele analizelor si apoi o sa vedem ce  e de facut.

ca sa nu ma gandesc la asta ma gandesc la concediu. deabia astept sa fac niste drumetii cu fetele!

 

si sa ma si plang de ceva...saptamana trecuta ne-au dat liber 2 zile ca sa ma oblige apoi sa recuperez sambata. asa ca sambata asta trebuie sa vin la munca pentru ziua de 16 august, adica pana la 16.30. fetele nu au cu cine sta asa ca si-a luat sotul o zi din concediu. mi se pare atat de nedrept, chiar bataie de joc. daca aveam nevoie de zilele acelea imi luam concediu. oricum copiii sunt in vacanta, cine voia sa plece pe undeva isi lua concediu. ma enerveaza cumplit de tare aceasta practica dar nu am ce face...

 

o zi buna tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Silvi, da si pe mine ma cam dispera puntile astea. Zile libere doar pt bugetari. Daca dadeau pt toata lumea, era ok. Asa mai mult te incurca.

 

Acum am copii mai mari si ma mai descurc, dar acum cativa ani era groaznic, ba a nins putin, ba o punte, ba ca e finala cupei UEFA, ba ca nu stiu ce...

 

Acum mai multi ani nu era moda asta.... dar de vreo 2-3 ani s-au tot inmultit puntile astea si numai pt bugetari...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Anja, trimit la voi caldura, ca m-am cam saturat de ea.

 

Silvi, multa sanatate iti doresc..sper sa nu fie nimic grav...si pupa-le pe micute din partea mea  [il]

 

Eu am 3 alunite mai ciudate, am fost ieri la control, mi-au spus ca arata mai bine ca acum 2 luni...daca e ceva, ma anunta ei (sefa lor mai tb sa studieze pozele)...mai merg peste un an jumate la control...mi-a spus doctorita ca Elvetia e a 2a tara din lume ca si risc de cancer de piele  [zirea] asa ca tb sa ne facem control anual.

 

Marciei ii place la scoala, stie deja cand va avea testele pt semestrul 1...va tb sa invete in weekend-uri pt teste, in cursul saptamanii va fi franta...ii place de profa de Economie (materia se cheama Economia&societatatea : include contabilitate, finante, marketing si drept) ft mult, a zis ca le explica ft bine si le raspunde la intrebari.

Colegii au varste cuprinse intre 15 si 21 de ani...mai mult de jumate din ei fumeaza  [zirea]

 

Sunt curioasa cu ce impresii vine azi de la job...i-am luat 3 prajituri sa le duca colegilor, asa ca la inceput (noi aducem mereu ceva pt colegi cand venim din vacanta).

 

Sambata vreau sa merg cu nepoata-mea sa-i iau rochie si incaltari pt majorat...si daca mai are nevoie de una, alta...dupa-masa mergem la gratar cu romanii de la unul din cluburile de aici...nu i-am mai vazut de ani buni, anii trecuti am fost mereu ocupati cand au facut intalnirile...de-abia astept sa-i revad.

 

Duminica avem program de voie, o sa gatesc ceva pt saptamana viitoare.

 

O zi faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Thank you for extending your services and accommodating the cleaning team made of a party of 4. For this i offer you 5 stars. In order to maintain this ranking upon their coming back, please to make sure and ensure all te necessary training, comfort and discretion so that the garbage will be successfully cleaned this time!

-------

Great food, great room service, awesome staff, amazing views, poor killing facilities.
-------

Wonderful place. Please organise some assasins festival or gathering in order for them to discuss together about how to perform better and finish the jobs. And by the way, great breakfast.

------

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfff, eu sunt cam ingrijorata de o alunita a copilului mare. E pe spate, micuta si iesita in relief. Il mananca....mi-a spus ca o data s-a scarpinat si i-a dat sangele. El nu stia ce are acolo. Am vrut sa-i fac programare la medic dar e in concediu pana la sfarsitul lunii....asa ca stau si monitorizez.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfff, eu sunt cam ingrijorata de o alunita a copilului mare. E pe spate, micuta si iesita in relief. Il mananca....mi-a spus ca o data s-a scarpinat si i-a dat sangele. El nu stia ce are acolo. Am vrut sa-i fac programare la medic dar e in concediu pana la sfarsitul lunii....asa ca stau si monitorizez.

Marion, da-i cu betadine si pune un plasture steril.

Nu trebuie sa te ingrijorezi.Ssi eu mi-am scarpinat alunite si a curs sange.

Tatal meu avea o alunita, mai iesita in relief, deasupra buzei. Mereu dadea peste ea cand se barbierea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, multumesc. I-am pus betatina in speranta ca-i trece senzatia de mancarime. Sange i-a dat mai demult, a crezut ca are o bubita, nu mi-a spus nimic....abia zilele trecute am aflat. Zice ca are senzatie de mancarime constant de aprox 2 luni. Pentru linistea mea o sa ma duc la medic sa i-o monitorizeze.

 

 

Dracnea asta pe langa ca e hot mai e si prost. Foarte amuzante comentariile de pe pagina hotelului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...