Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rox, sunt foarte frumoase fetele! Si aici e un sport foarte popular, multe colege ale fetei il practica dar pe ea nu a atras-o.

 

Mihaela, cum te mai simti?

 

La cererea minorilor din familie am fost la un film cu si despre un youtuber....cele mai prost 81 de minute pierdute din viata. Imi placea mai mult sa ma duc la filme animate. E ultimul film la care ma mai duc cu ei, de acum sa se duca singuri....e clar ca sunt prea batrana pentru gusturile lor in materie de filme.

 

Junioara isi doreste foarte mult un animal de companie, caine in principal. Cum stie ca nu are nici o sansa sa primeasca, pisica nu prea o atrage, a hotarat ca isi doreste un hamster. Toata saptamana a cautat informatii, le-a pus intr-un powerpoint si il asteapta pe taica-su sa vina din delegatie sa il convinga. Pe mine m-a convins repede, am apreciat ca a muncit si ca animalul traieste putin.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Gata, am venit de la concurs.. ne-am calificat la Moscova, dar nu la anul cum am crezut,  ci peste 2 luni... Insa nu putem merge, intai ca nu putem lua viza atat de repede, apoi au copiii testele nationale, si apoi ca acolo nivelul este ff ridicat si le mai trebuie inca o piesa, grea la Thomas si alt caracter la Nich. Tb sa cante cel putin 10 min. Profa a zis ca suna sa ne mute la anul. Dar asta nu e totul... i-a vazut organizatoarea unui concurs de la Viena, i-a placut, (mai mut pe Nicho) si ne-a rugat sa participam acolo, este la primavara, si iar in mijlocul testelor.....In sfarsit...Copiii nu vor sigur... Orice ar fi, macar suntem maguliti..

Rox, ce frumoasa calareata, spor la sportul asta!

Miha, sper ca esti din ce in ce mai bine!

Oh Marion, hamster... eu nu m-a lasa convinsa:)))

Va las, ca ma ia barbatu' la barca, ca nu am mai fost de haaat, joi, sa o vedemmm...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucra vestile Anja.

Rox sunt foarte mandra de Eva.

 

Eu am stat. Pana cum am stat. Se acumulase multa oboseala.

E si cald afara si ma enerveaza chestia asta.

Am bucatarie deschisa si ieri CCS s-a asezat in fotoliu la ora 3, timp in care eu am gatit, am prajit, am zdranganit, am pus si castraveti de vara la murat si la 9 seara cand am terminat el tot dormea dus. A mucit foarte mult saptamana asta.

As vrea sa nu o mai faca, dar nu cred ca o sa-l pot convinge.

 

Mai nou am facut 3 ture prin sat cu masina mea, am mers maxim cu 40 la ora, se facuse coada in spatele meu dar nici ca mi-a pasat. Asa mi-am dat seama ce trebuie sa mai exersez. O sa-mi mai iau niste lectii de condus si sunt in dubiu daca sa le fac pe masina obisnuita sau pe masina automata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, ce draguta calareata. E cal sau ponei? Si Eric e innebunit dupa cai, nu are nici o frica si calareste, cand are ocazia, cai normali, nu mai vrea ponei.

 

Viviana, felicitari pt condus. Ia lectii pe genul de masina pe care o vei conduce tu. Eu exersam in parcari mari de mall uri dupa ora inchiderii.

 

Azi stam in casa, ploua. Ieri a fost festivalul de soccer, inchiderea sezonului, au castigat cele doua meciuri, au primit trofeele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...