Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mianna, darling, sa inteleg ca acu' "la voi la Romania" si sa faci pasapoartele este ditamai distractia... [pk] Sa iti fie de bine, de, daca te invitara domnii de la pasapoarte la smoothie (nu gasesc emocotion, "verde de invidie"..)

 

io-s mai independenta si n-astept invitatii (desi, daca ma gandesc mai bine, pe ofiteru' la care am fost repartizata l-as fi invitat la ce voia el, da' parea nitel cam ocupat [:I]  )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io-s mai independenta si n-astept invitatii (desi, daca ma gandesc mai bine, pe ofiteru' la care am fost repartizata l-as fi invitat la ce voia el, da' parea nitel cam ocupat [:I]  )

Oauau, bagara astia ofiteri sexi la pasapoarte??? Doar se facea ocupat, sa para interesant, ca doar ce naiba fcae toata ziua:)))?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oauau, bagara astia ofiteri sexi la pasapoarte??? Doar se facea ocupat, sa para interesant, ca doar ce naiba fcae toata ziua:)))?

face poze la domnisoare zambarete si pe urma-l cearta sefa lui ca domnisoarei i se vedeau dintii de sus in poza [:-)))]  nu, nu eram eu domnisoara in cauza, eu numa' am ras cu el cand am auzit discutia lui cu o colega, si-am intrebat care-i faza cu dintii, nu-s ai ei? n-au voie si ei sa treaca granita si sa se identifice corespunzator? [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

S-a intors suricata ratacitoare.   [panda]

 

Multumesc Seri pentru felicitare. Superb Sibiul- unul dintre orasele mele de suflet.

 

Nu am citit nimic din urma, dar sper ca sunteti toate vesele si sanatoase (+plus cei dragi, bipezi, patrupezi, octopezi - daca aveti tarantule de care nu stiu, etc)

 

Daca-mi dati idee de titlu fac subiect nou.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...