Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In ton cu postarea ta...acum vreo luna de zile mergeam pe jos in Manhattan si la un moment dat, un fotograf l-a tras de mana pe A (pruncul mic)...ca i-ar place daca A ii sta sa il traga in poza pentru un proiect de arta comunitara. Am fost de acord si am uitat complet despre isprava. Ei bine, saptamina trecuta, am trecut pe Canal Street in drum catre dinner cun pruncul....poza lui (impreuna cu citiva altii) era afisata cit cladirea de mare :) :) :) A fost tare ciudat sa il vad pe billboard si in realitate in acelasi timp. L-am tras in poza, bineinteles :) :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate extreme dreapta ia avint...cu fondurile de rigoare din zona de est. Unii au crezut ca razboiul rece s-a terminat si nu au mai "jucat"...altii insa se pare ca au continuat si sint mai aproape de linia de sosire (daca i se poate spune asa). 

 

exact

 

https://www.theatlantic.com/international/archive/2018/08/russia-is-co-opting-angry-young-men/568741/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu neaparat. In emisiunea ce au arătat-o la noi, s-a axat mult pe suedezi in colaborare cu francezi și americani. Tipul asta https://en.m.wikipedia.org/wiki/Richard_B._Spencer

a fost invitat acum doua luni ca oaspete special la săptămâna politica de aici din Visby. Însă a fost oprit in Islanda și nu i-au dat voie sa între in UE. Avea planuri sa participe și in Polonia la ceva manifestare. In emisiune arătau cum suedezii au întâlniri in anumite locații in Stockholm, se antrenează sa tragă cu arma in Ucraina și Africa de sud, au acces la arma majoritatea. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, cool, am notat [pk] iti scriu pe privat mai multe.

 

Si da, trenurile elvetiene vin la secunda...le-au luat pe cele japoneze...in 2016 parca per total au intarziat 8 secunde  [:D] la fel si autobuzele si tramvaiele, astea de obicei ajung mai devreme (asa ca tb sa ajungi in statie cu ceva timp inainte).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In ton cu postarea ta...acum vreo luna de zile mergeam pe jos in Manhattan si la un moment dat, un fotograf l-a tras de mana pe A (pruncul mic)...ca i-ar place daca A ii sta sa il traga in poza pentru un proiect de arta comunitara. Am fost de acord si am uitat complet despre isprava. Ei bine, saptamina trecuta, am trecut pe Canal Street in drum catre dinner cun pruncul....poza lui (impreuna cu citiva altii) era afisata cit cladirea de mare :) :) :) A fost tare ciudat sa il vad pe billboard si in realitate in acelasi timp. L-am tras in poza, bineinteles :) :) 

 

am vazut poza - tare faina! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...