Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

antmil [:)]  nu de alta, ma mai plimb si io cand nu muncesc (urmatoarea plimbare peste vreo 3 saptamani, la Gura Humorului), dar n-am avut copii de care sa scap [:-)))]

 

Asa cum zici tu ! [:D] Am gandit bine, m-am exprimat prost.  Am vazut si eu evenimnentul de la G Humorului, ma tenteaza f tare, dar e in weekendul cand am casa plina de musafiri. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mai sunt atitea luni pana la sf anului, poate o sa se resolve. Iti forest reusita si anul nou sa va prinda in casa noua. Sora de ce s a operat, se simte bine? 3 ore e totusi operatie imp...Mama ce face? 

Sorela are dureri mari. In rest e ok, era adormita si nu am vorbit la telefon. Are concediu 6 saptamani.

Mama e bine, nu stiu inca daca se mai intoarce in Ro sau nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fleur sunt tornade la voi??? Ai prins  vreodata vreuna? Sotul meu nu vrea sa ne mutam in Dallas ca sunt tornade annual. Aici in California nu avem ploi mari, tornade, o data pe an poate ploua cu traznete si fulgere.... ne am dezobisnuit de ploi din astea. Cand am fost anul trecut in Florida nu am putut sa dormim toata noaptea de traznete, plus ca ne a prins un uragan( care noua n i s a parut sf lumii, dar localnicii nici nu l au prea bagat in seama.

In Montreal nu au fost pana acum, dar in restul provinciei Quebec, care e vasta, da. Au aratat la stiri acoperisuri smulse si copaci masivi dezradacinati, ceea ce o furtuna simpla nu poate face.

 

La noi repercursiunile sunt uneori caderea electricitatii, ceea ce e nasol pt ca in casa absolut tot e pe curent.

 

Acum e racoare si soare, placut. De -ar tine-o tot asa. Avem toamne foarte frumoase deobicei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si de la mine.

Am avut o saptamana plina iar cea viitoare se anunta si mai si. Am facut si o indigestie si desi de cateva zile sunt doar pe ceai si sticksuri, cantarul arata aceeasi greutate. Daca mancam o prajitura imediat urca!

S-a votat, maine mergem sa cumparam soarecu’, trebuie sa-i facem loc in mansarda deoarece cusca e destul de mare. Sa vedem daca domnisoara chiar se va tine de cuvant si va avea grija de el.

Copiii incep de luni si respectiv marti scoala, am fost la tuns cu seniorul ca-l trag si in poza in prima zi. A cerut o tunsoare cool....tunsoare cool a primit. Cred ca si coafeza avea un baiat ca-l tot intreba de jocuri si parea ca stie despre ce povestea el.

 

Viviana, refacere rapida sorelei!

 

Mihaela, cum te mai simti?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nepoata mea Isabella s-a cununat si a facut si botezul la palatul stirbei .

 

totul a fost deosebit cu muzica clasica, mancare gatita de un bucatar Italian faimos, cununia a fost facuta in aer liber doar botezul in biserica. totul chiar si cel mai mic detaliu  a fost organizat de ei 2...si le-a iesit o nunta/botez asa cum au dorit. tare mult ma bucur pt ei.

va pun citeva poze….nepoata mea Evelyne- care se simte mai bine a renuntat de vreo 2 luni la cirje 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...