Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

 

Foarte frumoase nepoatele tale, Michelle! Casa de piatra tinerei familii si viata binecuvantata micutei crestine! Rochia de mireasa imi place mult, e deosebita.
multumesc pt urari. Rochia a fost  facuta de un designer din valcea, dupa un model dat de Isabella. Mi au placut manecile puse  asa..Dar am vazut multe rochii frumoasa la invitati, Romanii stiu sa se Imbrace elegant..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Romanii stiu sa se Imbrace elegant..

 

Subscriu. Cat am fost vara asta in Iasi, am admirat doamne si domnisoare la patru ace, nu la vreo sindrofie ci la munca. Tocuri, ciorapi fini, hainele calcate cu grija, ma rog...tot tacamul.

Aici de cand da vara, toata lumea e in slapi si pantaloni scurti. Ma rog cu exceptia celor imbracati office in birouri mai simandicoase.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! 

 

Marion mersi de întrebare, sunt la fel. Măcar liniar, nu știu când o sa văd o îmbunătățire, încă am răbdare...

 

viviana sa îți fie de bine tunsoarea, știu cum e când chipul din oglinda parca e al tău dar parca nu :)). 

Sanatate surorii tale! 

 

Laura25 bine ați revenit cu forte proaspete! 

 

Michelle casa de piatra nepoatei, frumoase pozele. Ea e artista? 

 

Zilelele astea am ascultat o carte, acum e ultimul capitol in casti, tare mult mi-a plăcut. Văd ca este și in romană, dacă dorește cineva sa citească. http://www.elefant.ro/carti/carte/fictiune/moderni-contemporani/te-las-sa-pleci-362250.html

 

Mi-am făcut abonament la cărți audio, prima luna gratis. O sa iau a doua carte a ei sa ascult. 

 

In rest sunt ocupată cu politica, dezbateri, citesc mult despre fiecare partid. Ieri mi-a scris Diana mândra ca a votat Pt prima data in viața ei. La noi se poate vota cu trei săptămâni înainte de alegeri, plus in ziua alegerilor. Cine e hotarat, nu e musai sa meargă la vot in ziua alegerilor. Eu mai aștept :). 

 

Weekend frumos! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, la Craft beer se pot lua bilete si pe loc?

 

da, din cate vad:

 

"La intrare vor fi disponibile bilete și abonamente în puncte de vânzare autorizate de către organizatori. Vânzarea și cumpărarea de bilete în afara acestor puncte nu este permisă;"

 

(asta scrie pe FB la event - si parca imi amintesc ca vazusem si eu ieri oameni care luau bilete la intrare)

 

da un semn daca ajungi acolo [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...