Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza! Azi ma simt oarecum mai bine, sa bat in lemn! Silvia a concurat prima data cu calul ei tânăr. S-a mirat ca a vrut antrenoarea sa fie ea cea care concurează, de obicei fac asta cei pricepuți. Dar bănuiesc ca știe ea de ce a vrut ca Silvia sa facă asta :). Am făcut poze, las și aici câteva

post-3506-155043_thumb.jpeg

post-3506-420298_thumb.jpeg

post-3506-260622_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Am fost la un leadership training toata sapt trecuta care m-a obosit ingrozitor.... am facut tot felul de exercitii de la 8.30 pana la 19.00, apoi dinner. Totul la o ferma, in mijlocul padurii. Frumos, dar extenuant... si cum nici nu imi place sa dorm prin hoteluri, am ajuns acasa absolut fara vlaga...In weekend am facut treburi gospdaresti muulte, dee, dupa app o sapt de stat prin hoteluri, plus ca m-a suparat rau un copil, care s-a facut super obraznic. Am avut, si inca mai am, multe framantari despre mine ca parinte....

Vad poze multe si frumoase cu Silvia, si ma bucur, Miha, ca te simti mai bine!

Rox, numai mama, sa nu fii! Emocotion, "oftat din greu":))))

Laura, frumoasa poza cu copiii!

Marion,, nu am prins poza cu soricelul, insa sper ca va intelegeti cu el!:)))))

Viv, ai mai condus zilele astea?

Ioana, bine ai revenit!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Am petrecut un weekend fain, desi vremea a fost de cacao  [zirea] si inca mai este, a venit toamna, cu frig, ploaie si ceata  [zirea] si la birou e frig, am mainile inghetate...maine o sa-mi aduc poncho-ul de-acasa.

 

La petrecere a fost ft ft fain, am venit la 2am acasa....am plecat ultimii, ca de obicei  [:D] am fost cam 40, o amestecatura de natii: romani, elvetieni, nemti, columbieni, italieni, ecuadorieni  [ph34r] mancare multa, dans si voie buna...

Ieri am dormit pana aproape de pranz, apoi eu am facut gulas si am schimbat hainele de vara cu cele de toamna+iarna...iar fetele au fost la plimbare in Zurich. 

 

In seara asta merg la scoala Marciei, e seara informala pt parinti...merg cu pedichiurista mea, baiatul ei este la aceeasi scoala.

Marcia merge azi la masa cu un coleg, vietnamez...ii plac mult colegii si vrea sa-i cunoasca pe toti cat mai bine.

 

Azi e luni si nu am chef de nimic  [zirea]

 

Weekend-ul care vine iar e plin : sambata eu am de invatat, Marcia merge la ziua unei prietene..duminica avem musafiri la gratar.

 

Am facut programul cat de cat programul pt Islanda..masina am inchiriat, o Dacia Duster ...am luat si biletele la Laguna albastra...dar s-au scumpit fata de acum 4 ani (de la 60 la 100 euro)  [zirea] acum tb sa vad unde mancam pe 31 seara, mai toate restaurantele au meniu pt Revelion (dar nu program, nu poti sta decat 2 ore), care costa intre 100 si 150 usd...am scris la mai multe restaurante, sa vedem ce zic...stam chiar in centru, am inchiriat un apartament intr-o vila...hotelurile sunt ft scumpe in perioada asta si nu merita...daca tot avem masina, o sa ne si plimbam putin, poate mergem iar la Gulfoss..si poate vom vedea si aurora  [ph34r]

 

Cam atat de pe frontul de vest.

 

O saptamana faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E ceva extraordinar sa te simți mai bine...a doua zi azi, sper sa însemne vindecarea. 

 

Am primit mail de la școala Silviei, 17-18 sept vor merge in “tabăra”, vor dormi in corturi. Câte doua clase împreuna (sunt 6 clase de a 9-a in total) in zile diferite. Vor avea grill și vor coace pâine, vor sta o zi întreaga și o noapte in pădure :). Nu au voie sa își ia mobilele cu ei! :)

 

In alta ordine de idei, la noi vor sa construiască un magazin Lidl. Azi am citit ca vor sa facă o construcție 100% ecologică, fără emisii de CO2 și au început prospecțiuni și proiectul. Sunt curioasa cum va fi asta :). 

 

La noi se pune foarte mult baza pe ecologie, in special pe insula. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Miha, in revista noastra online saptamanala (de la

munca zic) au mentionat Gotland si Almedalen week  :)

 

Noi revenim la program aproape normal dupa o vara eclectica dar infinit mai buna decat anul trecut (cand am zburat de urgenta in Ro ptr criza cardiaca a tatalui meu). P si J incep scoala/ gradi de miercuri dar sunt amandoua nelinistite- azi-noapte de la 3 la 4.30 se foiau si nu dormeau... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...