Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Mihaela, vesti bune!!! Sper sa o tii tot asa ...din ce in ce mai bine ca ai avut mult de tras pina acum. 

 

Danielag, spor la aglomeratia de la servici...eu a trebuit sa citesc cu atentie (no, bucuresteanca)!

 

Marion, sa va fie de bine soarecu'. Am avut hamster "ordinar" in doua rinduri si au trait "forever". Sint draguti foc. Eu sint hotarita dupa ce Ransom si Napoleon se duc, sa nu mai iau nici un fel de animal. In primul rind, am ramas doar eu cu sotul acasa (in afara de vacante) si este extrem de greu de gestionat programul cainilor...sintem 100% din timp legati de ei. Am luat caini pentru copii si am ramas eu cu ei.

 

Eu am fost plecata in Montreal cu pruncul si a fost un timp superb (in ciuda vremii). Am batut restaurante, am ascultat muzica, am fost la shopping...mers mult pe jos, stat mult de vorba. Mi-a stat nitel inima la granita inapoi ca ofiterul m-a intrebat 1001 de chestii (inclusiv daca am fost la muzee, care muzeu, care restaurat)...de obicei treci in mai putin de 2 minute. Pina la urma a recunoscut ca nu ii mergea computerul si astepta sa revina "online"...dar in timpurile de azi, te ca ia fiorul pe spate. 

 

Mi-am luat o tona de cosmeticale (creme, toner, etc.)...am toate intentia sa incep sa am grija de ten "ca la carte". Am intrat la Zara si la Tristan si mi-am facut de cap...printre altele, am facut o cumparatura tare extravaganta pentru gustul meu (impinsa fiind de A care cica imi trebuie mai multa culoare): o fusta pe fond de bleu catre turcoaz cu un imprimeu de fluturi/flori...nitel forma de gogosar. Foarte indrazneata pentru restul "uniformei" mele de servici pe ton de negru/gri/bej. Sa vad daca ma incumet sa o port acuma. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Niciodata nu am putut sa-mi cumpar de la Zara vreo rochie sau vreo fusta.

Pur si simplu croiala lor nu mi se potriveste.

 

Am o rochita powder blue cu o floare mare rosie undeva pe mijloc pe care o asortez cu niste balerrini albastri si o geanta albastra cu multi fluturi colorati. De fapte doar bretelele si fundull sunt albastre  in rest numai fluturi.

Anul asta a fost prima oara cand am purtat rochite. Si foooarte colorate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...