Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce e tracker? Google nu ma lămurește :). 

 

Dar nu, nu mai vreau. :)

scuzati romgleza mea, acum mi-am dat seama ca la asta nu stiu sa-i zic altfel [:)]

 

cauta cu "excel tracker' ca sa intelegi. sunt niste documente in excel - unele pe care le poti descarca (era sa zic downloada) din diferite sisteme cu care lucram noi, altele pe care le completam noi manual.

 

un proiect are intotdeauna mai multe tari. cu aceste trackere poti vedea ceea ce vrei pentru fiecare site (sa-l traduc si pe asta: site = un spital cu care lucram pe un proiect) din fiecare tara.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monicabo...m-am invirtit nitel sa gasesc un unghi favorabil :) :)  [flo2]

 

Mianna, cind eram in kg normale iubeam fustele creion!!! Mi se pareau cel mai usor de potrivit la jachete de servici! Am avut o tona de fuste in care nu mai incapeam dar au dat iama toate amicele pruncului mic prin ele si acum traiesc a doua viata pe tineret :) :) Am dat o groaza de haine mai departe ori la cumnatele mele tinerele ori la amicele copilului. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin și eu la spartul târgului (na, dacă am avut ședințe până la ora asta  [batcap] )

 

Ant, ești foarte tânără și frumoasă și fusta îți stă tare bine, mă bucur că i-ai dat o șansă  [il]

 

Rall, noroc că stăteam jos când am citit câte ai de făcut. Rox a calculat bine, cam acolo ieși cu timpul.

 

Miha, mi-ai făcut poftă de gomboți, ce mă fac acum? (Sunt la Tg Mureș, ia să văd dacă la terasa mea favorită au gomboți)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...