Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

 

daca tot v-a distrat omu', ia sa-i fac reclama (sorry, numa; pentru lumile cu feisbuci, ca inca n-are site separat) disclaimer: care sunteti la dieta nu dati click [:)] https://www.facebook.com/Placintissima/

 

foarte interesant. E visul meu sa imi fac cafenea si sa coc placinte toata ziua :)

 

Ma uit la Point Break, sunt inapoi in timp acum 30 de ani.... :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

 

remember me? Am avut doua saptamani horror la munca.... cu multa treaba. A venit curtea in control si am avut de facut o multime de situatii pt ei pe langa ale noastre de ziz cu zi.

 

Am apucat sa fac ceva cumparaturi mici pentru scoala.

I-am comandat ghiozdan Ramonei...gata de luni incepem scoala.

 

Mult succes tuturor in noul an scolar!

 

Am retinut asa: Miha inca se lupta cu tiroida, sanatate multa!

Am vazut-o pe Silvia pe cal la concurs.

 

Viviana inca nu a treminat proiectul casa...spor sa se mai netezeasca caile.

Ant, mi-a placut mult fusta!

Laura, am vazut ca a revenit din concediu. Sa va fie de bine!

Rall, iti urez spor la treaba!

Miana, m-am distrat de numa si am retinut ideea!

 

Cam atat de la mine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna! 

 

Da, încă ma lupt cu tiroida. Ma doare iar, de doua zile, dar măcar nu ma mai simt rău, simptomele au dispărut aproape toate. Durerea trece cu Alvedon dar revine. 

 

La noi e cald, caldura ce ar fi trebuit sa o avem asta vara. Normal acum ar fi 12-15 grade ziua, avem 20-23. Plus soare ce arde. Ploi iar ioc de vreo săptămâna, mai mult poate. 

 

In we asta serbăm adolescenta, surpriza e Spa mâine seara, duminica fac un tort ca atât își dorește. Fără invitați, nu vrea. 

 

Azi vine un nene sa măsoare geamurile și sa stabilim ce fel de geamuri ne punem. Anja voi de care aveți? 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, noi vrem cu 3 geamuri dar din aluminiu...pe dinafara e un strat de lemn, arată exact ca cele din lemn. Avem din lemn acum. Ne fac cu ochiul și cele din PVC, mai ales Pt sistemul de deschidere. 

 

Ale voastre cum se deschid? 

 

95%??? Wow! Aici numai 20,7% :), următorii cu 17% respectiv 16,1%. Deci in trend cu țara :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine.

 

Sunt pe drum, ajung la CT astăzi în sfârșit.

 

Miha, am citit în presă că la voi s-a discutat în campanie de Swexit. Așa-i?

 

Referitor ferestre, am stat cazată la Brașov într-o pensiune într-o clădire de patrimoniu și geamurile din exterior n-au avut voie să le schimbe. Pe interior puseseră niște geamuri termopan ffff faine, aproape nimic nu auzeai de afară (și eram chiar pe o arteră circulată).

 

Referitor la colivă, nu mai știu cine zicea zilele trecute de ea. Acum sunt în Gara de Nord și mi-am luat un sandwich de la SubWay. Vânzătorii vorbeau între ei, unul avea o idee de afacere ”imbatabilă” spunea el. Să producă și să livreze colivă pe comandă. Avea și nume pentru firmă: Colivery  [:-)))]  [:-)))]  Cum tot el zicea că lumea nu mai știe să facă colivă, ar putea fi o idee de afacere de succes.

 

Și o știre mai veche din domeniul meu, dar care mi-a ajuns doar acum la urechi: Lidl a cheltuit 500 de mil de euro pe implementarea la nivel global a sistemului SAP și au renunțat în timpul implementării (care dura deja de 7 ani)  [batcap]  [batcap]  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am făcut o scurtă prospectare de piață, chiar se comandă colivă pe internet, există coliva comanda . ro și comanda coliva . ro și alte combinații.

 

Unii dintre ei au servicii de chatering  [:-)))]  [:-)))] (cred că au vrut să scrie catering și li s-a părut prea puțin glamorous așa, deci a ieșit chatering): ”prin  serviciul nostru de chatering pentru organizare parastase / pomeniri  va putem oferi...”

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...