Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

 

Ah, schimbam și ușile de intrare. Și ne gândim la clanțe din acelea cu cartela/cod și cu alarma. Verisure e in voga văd. Are cineva?

 

In Viena am stat intr-un apartament pentru care am primit “cheia” pe telefon. Era un app cu care puteai sa deschizi usa de la intrarea blocului si de la apartament. Seara, in ziua plecarii, s-a dezactivat. N-am vazut la ochi proprietarul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hmmm, noi vrem cu 3 geamuri dar din aluminiu...pe dinafara e un strat de lemn, arată exact ca cele din lemn. Avem din lemn acum. Ne fac cu ochiul și cele din PVC, mai ales Pt sistemul de deschidere. 

 

Ale voastre cum se deschid? 

 

95%??? Wow! Aici numai 20,7% :), următorii cu 17% respectiv 16,1%. Deci in trend cu țara :). 

Tamplarie Salamander PVC cu 3 foi geam si 5 camere. Cu jaluzele/rulouri exterioare electrice  incorporate in partea de sus.

La bai si pe casa scarii foaia de geam din mijloc este usor sablata.

Majoritatea au dubla deschidere.

Culoarea tamplariei este gri antracit si in exterior si in interior.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

din cate stiu eu cu experienta limitata, termopanele cu rama de aluminiu ar fi cele mai proaste.

 

Aici sunt cele mai bune, 25 de ani garanție. 

 

Gata, a fost nenea, am stabilit din astea de aluminiu, suedeze :). 

 

Marion, chiar cu app nu m-as lega. Chiar și altfel mi-e puțin groaza. Am văzut o “reclama” cu un tip care avea tot in casa pe comanda vocala. Și intr-o zi merge la dentist, vine acasa cu falca umflata și nu poate intra in casa ca nu îl înțelege “usa” :)). Așa și cu app, poate se blochează :)). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Tamplarie Salamander PVC cu 3 foi geam si 5 camere. Cu jaluzele/rulouri exterioare electrice incorporate in partea de sus. La bai si pe casa scarii foaia de geam din mijloc este usor sablata. Majoritatea au dubla deschidere. Culoarea tamplariei este gri antracit si in exterior si in interior.

 

Cum sunt ferestrele cu 3 foi de geam și 5 camere? Eu înțeleg 3 foi de geam și 2 camere. Ce înseamnă sablata? Mată? 

 

Ale noastre vor fi albe in interior și maro la exterior. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...