Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

presedintele romaniei 2020


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si strict cum il vad pe presedinte? Destul de rau, oricare ar fi el, va avea de tras destul de mult pentru a schimba putin , putin traiectoria in picaj a Romaniei, mai ales ca prrsedintele nu are cine stie ce mari carti de jucat

si mai ales ca nimeni nu mai crede in nimeni. 

 

eu cred in fizionomia omului.  nu degeaba aratam diferit, transmitem ceva si prin comportamentul nostru .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

sper sa nu fiu eu de vina ca am deschis subiectul de nu participa nimeni la el.  intr-o luna au loc alegerile prezidentiale si nimeni nu participa la el.  

 

a picat guvernul exact cu o luna inainte de alegeri, sunt atatea schimbari si totusi nicio reactie in zona asta.  

 

pana si intrebarea istorica "dar eu cine votez" nu mai exista. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinta, cred ca oamenilor le e pur si simplu lehamite sa mai vorbeasca si aici despre politica. Atatea mizerii si idiotenii s-au facut in tara in ultimii ani, ca nici nu iti mai vine sa discuti. 

Sper doar ca lehamitea asta de discuta politica sa nu se reflecte si intr-o lehamite de a merge la vot.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu fiu eu de vina ca am deschis subiectul de nu participa nimeni la el.  intr-o luna au loc alegerile prezidentiale si nimeni nu participa la el.  

 

a picat guvernul exact cu o luna inainte de alegeri, sunt atatea schimbari si totusi nicio reactie in zona asta.  

 

pana si intrebarea istorica "dar eu cine votez" nu mai exista. 

Nu esti tu de vina. Orice ai scrie vei avea mereu 2-3 prieteni dispusi sa te necajeasca cu  voturi negtive.

 

E lehamite dupa cum zice Laura.

A cazut guvernul, ne bucuram, dar suntem constienti ca va incepe o brambureala in toata regula.

PSD-istii nu se vor prezenta in sala la votul de investitura ca sa nu asigure cvorum. Se va ajunge la un blocaj care ii vor asigura lui Dancila lipirea de scaun pana dupa alegeri.

 

Rise project a scos articole compromitatoare despre Dan Barna.

 

Cumpanasu a ajuns in vizorul DNA.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...