Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Rochia asta e decenta sau indecenta?


redactor

Recommended Posts

Raspunsul e simplu

Presupuneti ca  e fiica voastra cea care va purta rochia si va cere opinia.

Ceea ce veti raspunde este exact raspunsul vostru.

Asta este foarte simplu: Daca iti place cum iti vine, daca te vei simti bine in ea, daca esti stapana pe tine si nu iti pasa de rumori atunci distractie placuta!

 

 

[:D] ca la urma urmelor pe plaja nu ne  considera nimeni indecente cand purtam costum de baie cu ata-n fund.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu cred că nu a fost ideea lui Carmen Brumă, ei i s-a oferit un rol. În mod sigur astfel de apariții nu sunt întâmplătoare. Reacțiile sunt în general anticipate, riscurile calculate și asumate. În mod clar este o ținută ce poate șoca, de aceea și originalul a rămas în istorie ca unul dintre cele mai reprezentative momente „LBD” (Little Black Dress). Privitorii pot vedea această apariție în multe feluri, unii ca evocatoare, alții ca pe o copie de prost gust, sau pot gândi pur și simplu că femeia aceea își dezvăluie fundul. Reacții ce sunt în mod clar îndreptățite și asumate de cei în cauză. Reclama e de mai multe feluri, se știe, important e să aducă în final beneficii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred că nu a fost ideea lui Carmen Brumă, ei i s-a oferit un rol. În mod sigur astfel de apariții nu sunt întâmplătoare. Reacțiile sunt în general anticipate, riscurile calculate și asumate. În mod clar este o ținută ce poate șoca, de aceea și originalul a rămas în istorie ca unul dintre cele mai reprezentative momente „LBD” (Little Black Dress). Privitorii pot vedea această apariție în multe feluri, unii ca evocatoare, alții ca pe o copie de prost gust, sau pot gândi pur și simplu că femeia aceea își dezvăluie fundul. Reacții ce sunt în mod clar îndreptățite și asumate de cei în cauză. Reclama e de mai multe feluri, se știe, important e să aducă în final beneficii.

Oh, ba da! A fost ideea ei.

 

Dress-codul de la Gala unica a fost All black, express yourself

 

https://www.unica.ro/vedete/carmen-bruma-aparitie-incendiara-la-gala-unica-vezi-ce-rochie-a-purtat-295720

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh, ba da! A fost ideea ei.

 

Dress-codul de la Gala unica a fost All black, express yourself

 

https://www.unica.ro/vedete/carmen-bruma-aparitie-incendiara-la-gala-unica-vezi-ce-rochie-a-purtat-295720

Ah, nu am știut asta, nu am citit mai nimic despre evenimentul în sine, s-a întâmplat doar să văd fotografii cu ținuta și am recunoscut rochia, de aceea am presupus că a fost ceva „aranjat”, fără să mă documentez. Dar oricum la astfel de evenimente mulți pozează, își fac reclamă sau se pun în evidență într-un fel sau altul. Dar, așa cum bine ai zis, dacă s-a simțit bine, de ce nu? Dacă a vrut să facă paradă... riscul ei, calculele ei. Pe mine mă face să vreau să revăd filmul ... Nah, eram tânără și pudică, iar apariția lui Mireille Darc mi s-a părut ... wow  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rochia e indecenta  si aparitia vulgara. Dar e in trend , recent a fost o alta  discutie despre o aparitie a Loredanei la o emisiune matinala cu sanii expusi. Pe mine ma amuza, acum cativa ani partenerul lui Carmen Bruma facea misto de  divele ce pozeaza in chiloti, acum e mandru nevoie mare . [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...