Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Seriale favorite cap. 2


andacos

Recommended Posts

Mi-am propus sa vad si eu serialul asta in perioada de sarbatori. Abia ieri l-am vazut.

 

Cred ca perechea este potrivita. El duce o durere si o furie in suflet fff mari. Ea, duce si ea ceva si in plus, are educatia potrivita sa puna lucruri in aplicare. Ceea ce el nu ar putea sa faca cu mana lui familiei lui extinse poate face cu sprijinul ei.

 

Ma indoiesc ca aceasta durere fara de sfarsit pe care o au in suflet, se va ostoi vreodata. De asemenea, nu cred ca acest serial le va aduce satisfactie sufleteasca pe termen lung si in acest fel, o alinare. Poate timpul sau ... pur si simplu, viata le va indrepta atentia spre altceva, spre care sa isi directioneze toate aceste trairi.

 

Si durerea asta valoreaza 100mil dolari ?! Daca nu era printul H nici nu se insura M cu el. 

Si daca "durerea asta" nu se va ostoi vreodata ce o sa mai inventeze astia 2 ? 

Ca acum zice H ca isi vrea fratele inapoi . Serios ? dupa ce-a bestelit-o pe nevasta-sa ? 

Pe mine ma mira ca le tine ipocrizia asta si sunt atatia care ii cred. 

Dar Charles e slab in privinta asta, sunt curioasa ce-o sa faca William. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 504
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

este invidie, pur si simplu 

 

Nu cred. Harry si toata FR stiu lucruri pe care publicul nu le va sti niciodata. D a fost un miel care mergea  sa isi intalneasca soarta.H nu mai suporta ipocrizia celor din FR. Nu a atacat-o pe K , din contra ,incearca sa o protejeze, spune ca toate femeile din FR sufera , asta o include pe K . W e un fel de C . Stiti ca el nu poarta verigeta, nu a vrut,nu isi arata niciodata in public afectiune fata de K.

 

Amandoi au suferit dar au fost tratati diferit.

Nu e invidie, H stie ca nu va fi rege niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

https://www.google.com/url?q=https://en.m.wikipedia.org/wiki/His_Dark_Materials_(TV_series)&sa=U&ved=2ahUKEwjmpKqquK38AhV1TEEAHZOzBSUQFnoECAsQAg&usg=AOvVaw1TaEU3y6r7MrAWpHmv41PQ

 

In seria asta nu joaca Kidman, probabil e altceva.

Ti-am recomandat pentru ca e atat de interesant, mai ales pentru adolescenti.

 

LE E posibil sa fi jucat si kidman, nu am vazut seria cu ea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

https://www.google.com/url?q=https://en.m.wikipedia.org/wiki/His_Dark_Materials_(TV_series)&sa=U&ved=2ahUKEwjmpKqquK38AhV1TEEAHZOzBSUQFnoECAsQAg&usg=AOvVaw1TaEU3y6r7MrAWpHmv41PQ

 

In seria asta nu joaca Kidman, probabil e altceva.

Ti-am recomandat pentru ca e atat de interesant, mai ales pentru adolescenti.

 

da, este pe baza aceleasi carti 

 

Filmul este The Golden Compass / Busola de aur , a fost cu Nicole Kidman, Daniel Craig si Dakota Blue Richards in rolul Lyra Belacqua

 

Filmul este foarte fain, seria nu prea

 

in plus noul nu ne place de Ruth Wilson, am vazut-o in multe filme, joaca bine, dar nu prea ne place de ea 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred. Harry si toata FR stiu lucruri pe care publicul nu le va sti niciodata. D a fost un miel care mergea  sa isi intalneasca soarta.H nu mai suporta ipocrizia celor din FR. Nu a atacat-o pe K , din contra ,incearca sa o protejeze, spune ca toate femeile din FR sufera , asta o include pe K . W e un fel de C . Stiti ca el nu poarta verigeta, nu a vrut,nu isi arata niciodata in public afectiune fata de K.

 

Amandoi au suferit dar au fost tratati diferit.

Nu e invidie, H stie ca nu va fi rege niciodata.

Ei asi, le vom afla din cartea lui Harry! Si-au vindut familia pentru un pumn de dolari, apoi tot ei se pling ca familia nu vrea reconciliere! Cartea nu e inca la vinzare si deja e la jumate de pret! Cineva spunea ca numai cei nefericiti traiesc in trecut! Harry e exemplu viu.

 

Noi am inceput un serial pe Netflix care se numeste Kaleidoscope. E miniserie, are 8 episoade.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred. Harry si toata FR stiu lucruri pe care publicul nu le va sti niciodata. D a fost un miel care mergea  sa isi intalneasca soarta.H nu mai suporta ipocrizia celor din FR. Nu a atacat-o pe K , din contra ,incearca sa o protejeze, spune ca toate femeile din FR sufera , asta o include pe K . W e un fel de C . Stiti ca el nu poarta verigeta, nu a vrut,nu isi arata niciodata in public afectiune fata de K.

 

Amandoi au suferit dar au fost tratati diferit.

Nu e invidie, H stie ca nu va fi rege niciodata.

 

Apropo, nici eu nu port verigheta  [fri]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si durerea asta valoreaza 100mil dolari ?! Daca nu era printul H nici nu se insura M cu el. 

Si daca "durerea asta" nu se va ostoi vreodata ce o sa mai inventeze astia 2 ? 

Ca acum zice H ca isi vrea fratele inapoi . Serios ? dupa ce-a bestelit-o pe nevasta-sa ? 

Pe mine ma mira ca le tine ipocrizia asta si sunt atatia care ii cred

Dar Charles e slab in privinta asta, sunt curioasa ce-o sa faca William

 

"atatia care ii cred" : Mi se pare firesc sa fie multi de ambele parti. Pe toate partile. In trecut cand se luptau pentru tron, pentru imparatie, pentru domnie -- tot pe aceeasi chestie se bazau lucrurile: unii rezoneau cu unii si altii cu altii.

 

"ce o sa faca William" : nu stiu cum ar putea sa reactioneze: cu fermitate, dragoste si blandete. . Nu prea stiu cum se pupa acestea 3 astfel ca cei din tabara opusa sa zica: "da dom'le, mie mi-a convenit ce mi-a zis/facut chiar daca nu mi-a dat/facut ce am vrut.".

Din toata tarasenia asta mie mi se pare ca FR (familia regala) reactioneaza ca orice familie in fata situatiilor neprevazute: mai pregatiti, mai nepregatiti, mai intelepti, mai diletanti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...