Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce a fost asta? (Retragerea lui Citu)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu am mai urmarit cu atata interes politica, dar mi se pare asa, de toata jena sa accepti sa fii prim ministru si apoi dupa multe zile, inainte de sedinta sa depui mandatul. Daca nu voia, trebuia sa refuze de la inceput, nu-l oprea nimeni.

 

Cred că omul a fost doar o marionetă, erau siguri că nu va fi votat. E ca într-o comedie caragialiană. Când au văzut că lumea s-a hotărât chiar să îl voteze pe Cîțu, i-a cuprins panica. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred că omul a fost doar o marionetă, erau siguri că nu va fi votat. E ca într-o comedie caragialiană. Când au văzut că lumea s-a hotărât chiar să îl voteze pe Cîțu, i-a cuprins panica. 

 

Bine, dar DE CE? Sunt un baritai partidul, chiar nu puteau sa stranga randurile in jurul lui si sa-l sustina ca o echipa? Asta mi se pare cel mai oribil. Imi este evident ca puteau. Hidosenia sta in faptul ca s-a retras din fata lui Orban, care "merita", "e capabil", "e cel mai potrivit" - adica toate lucrurile pe care le auzeam pe vremea hegemoniei lui Dragnea in PSD.... Adica nu vad nici o diferenta in a-ti darama doua guverne si a te retrage cu 10 minute inainte de a fi votat prim ministru..... BLEAH

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, didi, de asta nu pot intra si guverna oamenii cinstiti. Ca ii mananca rechinii astia mari. Ii incurca daca nu intra in nu stiu ce combinatii, la impartirea banilor, ca deh, fiecare are rude, copii, cumnati ,cumetri si trebuie sa curga banul pe la toti. 

 

Pai ce exemplu mai bun decat nemernicul cu COVID? Familia lui are tentacule PESTE TOT! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce diferenta vedeti voi intre PNL si PSD ? PNL e la guvernare, Iohanis a castigat alegerile. Ce au facut? Alegeri primari in doua tururi nu, legile justitiei nu le-au modificat, sunt cele votate pe vremea lui Dragnea, pensiile speciale nu le-au eliminat /limitat,  procurori generali la parchete au fost pusi oameni numiti de ministrul justitiei, in ciuda avizului negativ CSM si a protestelor magistratilor, primari si parlamentari PSD trec cu bagaje la PNL , continua promisiunile de bani aruncati in pensionari, bugetari, primarii. Vi se pare ca s-a schimbat ceva in afara de fetele de le TV in ultima jumatate de an!? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce diferenta vedeti voi intre PNL si PSD ? PNL e la guvernare, Iohanis a castigat alegerile. Ce au facut? Alegeri primari in doua tururi nu, legile justitiei nu le-au modificat, sunt cele votate pe vremea lui Dragnea, pensiile speciale nu le-au eliminat /limitat,  procurori generali la parchete au fost pusi oameni numiti de ministrul justitiei, in ciuda avizului negativ CSM si a protestelor magistratilor, primari si parlamentari PSD trec cu bagaje la PNL , continua promisiunile de bani aruncati in pensionari, bugetari, primarii. Vi se pare ca s-a schimbat ceva in afara de fetele de le TV in ultima jumatate de an!? 

 

Nici macar alea... (pe unde ma uit eu...)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...