Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Contul de WhatsApp poate fi "spart"?


Recommended Posts

 

 

  Poate acelasi lucru ati facut si voi, in familie. Poate ca acum cineva cu care sharuiesti agenda telefonica si-a schimbat telefonul si acum isi pune din aplicatii la loc, contacte. WhatsApp fiind, desigur, prima aplicatie de care lumea este maxim legata.

 

Sincer, la asta nu m-am gandit. Dar da, cea mica si-a schimbat telefonul luni si si-a reinstalat totul, inclusiv WhatsApp-ul, exact in ziua in care primeam eu coduri dubioase si mi se schimba numele in telefon. Si are sens, pentru ca ea il are pe barbat salvat in telefon ca Tati, evident! Nu stiu daca share-uim ceva agende, dar e posibil, mai ales ca eu i-am facut cu ceva timp in urma contul ei in aplicatie.

 

Mister clarificat, merci AdiS [Flo]. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vietnam -- nashpa. 

Zic sa activezi toate cheile de securitate de care iti spune yahoo. Ei oricum au o istorie in pierderea datelor clientilor.

----------

De cand se sta acasa world-wide, din cauza de plictiseala, au inceput sa se extinda atacurile astea de securitate. 

 

multumesc.

 

Cautand pe internet am vazut ca multe persoane din multe tari sunt bombardate cu astfel de emailuri din Vietnam, Bangladesh, India....Ma intreb de ce Yahoo nu se sesizeaza.... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...