Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mergeti la vot?


Recommended Posts

Si eu tot la primele ore m-as duce sa votez, pe la 7-8... Nu mi se pare atat de periculos dpdv medical, cand mergi la cumparaturi de ex, stai mai mult in magazin decat in sectia de votare. 

Problema e ca nici unul din candidati nu prea m-a convins. Cu Gabita no way.... ramane Nicusor. Iar la sector, Tudorel sau Clotilde...  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu am gasit candidatul pt care voi vota la primarie. M-am documentat, am citit programele a 2 candidati (pe ceilalti nu i-am vazut decat in poze, nu stiu ce campanie si-au facut, dar eu nu am vazut nici un program, nimic ) , am aflat care e mai corupt si mai implicat in spagi si contracte dubioase. Nu cred ca ma voi trezi chiar foarte de dimineata pt a vota, dar nici "traficul" de alegatori nu e asa intens unde votez eu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca sunt si destul de multi votanti in izolare, ca si contacti ai unor bolnavi. Adica eu atiu destul de multe persoane care nu au trecut inca de perioada impusa.

In fine... eu am votat.

Groaznic la sectie, nu mi-a placut deloc, niste submedii de oameni. Un barbat injura in gura mare povestind altuia ceva, si dupa cum statea la povestit banuiesc ca era dintre cei care supravegheau sau lucrau efectiv in sectie, altul mi-a fasait ceva pe mana care mirosea a clor si nu mi-a spus ce contine, nici macar nu mi-a cerut acordul, poate aveam dezinfectantul meu in buzunar, tanticile tineau masca sub barbie, o singura domnisoara vorbea politicos.... tare urat mi s-a parut....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...