Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mergeti la vot?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 170
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In Galati a fost foarte civilizat totul, acolo unde am mers eu cel putin.

 

Toata lumea cu masti, m-au intrebat daca vreau sa imi dezinfectez mainile, mi-au oferit un pix si o stampila curatate cu un servetel antimicrobian, totul a durat sub 3 minute. Singurul lucru ce consider ca nu s-a respectat e ca nimeni nu a cerut sa imi vada moaca din spatele mastii (parca asa ramasese ultima oara, nu?) [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine organizat.

 

Amm stat in curte, pe bulina mea cu masca pe figura pana ce tipa cu dezinfectantul, mastile si manusile mi-afacut semn sa inaintez.

 

M-a dezinfectat pe maini si mi-a intins o manusa. Urma sa o pun pe mana cu care stampilez. Masca  nu am dorit. Mi-a  spus ca la iesire voi putea sa iau o masca  daca doresc sa o schimb pe cea  cu care am intrat.

 

Am intrat, mi-a  luat temperatura, am asteptat putin in hol pana  sa intru in sala  de clasa.

 

Am intrat, pe  buletin nu a pus  nimeni mana, am avut pixul meu,  am luat stampila cu  manusa, nimeni nu mi-a cerut sa-mi dau masca la o parte.

 

Am iesit pe alta parte.

 

Uite ca s-a putut.

Safe. A fost safe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multumita ca nu a castigat mahalagioaica Firea Bucurestiul. Si nici macar nu a avut eleganta sa piarda  frumos. Rusine mare! Dar de unde nu-i...

 

Se pare ca ce se intampla e  peste asteptarile mele. USR-PLUS au castigat mai multe primarii. Surpriza mare la Timisoara. Candidatul USR-Plus invinge candidadtul PNL.

 

La consiliile generale am  votat PNL, in ideea  ca daca iese Nicusor Dan si USR-PLUS va obtine multe voturi e  bine sa fie si alt partid de dreapta care  sa  tina o balanta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, eu sper sa se inteleaga USR-PLUS cu PNL-ul la consiile generale si de sector. Eu am votat USR-PLUS-ul la consilii. Sa vedem. Au iesit destul de eterogen sectoarele. 1,2, 6 - USRPLUS sau PNL, 3 - Pro Romania, 4 - PSD, 5 - independent Piedone...

 

Si Basescu i-a spus Gabrielei Firea, dupa ce a spus ca asteapta dimineata sa vada numaratoarea: "Nu, doamna Firea, nu e ca la Geoana. Aici e treaba sigura"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la Deveselu,au ales primar unu mort de 2 saptamani? Noaptea mintii!

Hai ca asta are o explicatie si poate fi amuzant, dar primarul din Sângeorz Băi, filmat în timp ce-și umilea fiica de 14 ani - dezbracata, a câștigat un nou mandat.

Si primarul comunei ieșene Mogoșești Siret, Damian Butnariu, care a recunoscut că a făcut sex cu două minore, la acea dată, în Primărie, a fost reales în funcție.

[zirea] [zirea] [zirea]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Hai ca asta are o explicatie si poate fi amuzant, dar primarul din Sângeorz Băi, filmat în timp ce-și umilea fiica de 14 ani - dezbracata, a câștigat un nou mandat. Si primarul comunei ieșene Mogoșești Siret, Damian Butnariu, care a recunoscut că a făcut sex cu două minore, la acea dată, în Primărie, a fost reales în funcție. [zirea] [zirea] [zirea]

 

exact, ingrozitoare situatii!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...