Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

America la rascruce de drumuri


Recommended Posts

Am văzut la știri că Biden a revenit la Casa Albă. A fost bolnav de covid omul, în izolare, nu? Ce zvonuri mai sunt?

 

Din câte înțeleg, candidatura lui K.H. va fi (sau nu) confirmată la congresul democraților, în august. Până atunci, trebuie să câștige susținere și văd că o face, se comenta că a adunat un record de donații pentru campania democrată în cele câteva zile de la desemnarea ca posibilă candidată.

 

Michelle, care e relevanța? "Representanta" democrată (ce funcție e asta?) a ordonat, via șefa FBI (care mi s- a părut alunecoasă și incompetentă la audieri, am urmărit), să nu fie supravegheat cum trebuie mitingul lui Trump? Sau a trimis shooterul pe acoperiș? Oricum, FBI - ul nu trebuia să se coordoneze cu echipa de securitate a lui Trump?. Au făcut, toți, împreună sau separat, o treabă de

mântuială și pare să nu fi existat nicio coordonare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 901
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fleur, în timp ce “vorbea în direct” tot el era și scria pe X…pur și simplu lumea nu mai crede nimic , nu se mai stie cine scrie, cine vorbeste....Știi cum e cu Nica când strigă “ca vine lupul!” de 3 ori.
KH din cate am auzit au trecut banii strinsi de Bd in contul ei.

Dacă nu mă înșel Republicanii au reclamat asta ca ar fi ilegal( nu știu nu am verificat …) Adică fac parada cu un candidat popular să se strângă bani și în ultimul moment au adus altul si string banii de la 2.

Audierea șefei de la Serv sec fost circ. Incredibil câtă minciuna, preversitate si lasitate sa nu spuna adevarul . Se pare ca au știut de individ cu 1 ora înainte de a veni T pe scena … nu se stie de ce l-a lăsat să iasă pe scena când știau ca e în pericol.

Deci nu cred ca mai e vorba de incompetentă.

Șefa respectivă a dat declarația scrisa la audiere o menționează pe democrata respectivă care mysrise recent și era cunoscută împotriva lui T ca ar fi avut legătură cu serv sec … nu prea se știe ce sa facă cu informația asta.

Lumea s-a cam obișnuit cu persoane care mor subit când e să se întîmplă ceva, ori se dezvăluie ceva…mai ales persoane în legătură cu anumiți politicieni . 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...