Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ella, ce frumoasa e Marcia! O sa faca furori printre coreeni.
Cum a iesit tatuajul? Banuiesc ca e maricel, in ce zona a corpului l-a facut?

 

La multi ani celor care se sarbatoresc!

 

Mianna, Viv, suna tare bine meniurile voastre. Sa aveti pofta!

 

 

 

Copilul mare a fost peste noapte la aniversarea prietenului lui care a implinit 16 ani. 6 baieti lasati singuri, mama sarbatoritului a fost de garda, noi la 30 km distanta. A mai trecut tatal sarbatoritului care locuieste la cateva case distanta sa vada ce fac si ne-a trimis raport complet, dar nu pot sa spun ca am dormit prea bine. S-au culcat la 6 dimineata, cand s-a intors mama sarbatoritului acasa. Acum asteptam sa se trezeasca sa-l recuperam.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va povestesc.

Dupa accidentul suferit de fii-mea, flashback-urile care ii tot reveneau, mai ales dupa lasarea intunericului ea a ales ca o defulare sa-si faca un acvariu. Sa stea in pat, sa auda cum clipoceste apa si sa se uite cum inoata pestisorii.

De la un acvariu, acum avem 4, avem si o maternitate ca niste pestisori au facut pui.

Sunt atat de frumoase si pestii aia atat de colorati si odihnitori ca as sta ore intregi sa ma uit la ei.

are o planta artificiala care este fosforescenta si noaptea se transforma in ceva minunat.

 

Si fino-nepotica cea mare are acvariu. Si azi au venit sa ne aduca un scalar pe care il ciupeau ceilalti pesti. La plecare aia mica se puse pe bazait ca ar mai fi stat.

 

O gramada de floricele am avut azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani Crinei și ( dacă nu mă înșel) soțului lui Silvi8 și tuturor floricelelor de Florii!

 

Duminica noastră a început cu cer înnorat și mai târziu va ploua.

Acuși mergem în parcul din spatele blocului să strângem gunoaie, decizia lui fiu-miu. 

 

Eu am multe chestii administrative de rezolvat, în primul rând declarațiile de impozit care trebuie finalizate săptămâna asta. 14 ani le-am dat la făcut la contabili, anul trecut le-am făcut singură prima oară și am fost mândrâ de mine, așa că voi continua. Economisesc și niște bănuți dar nu numai de asta, dacă pot să fac singură, de ce nu?

 

Am vãzut poze superbe cu flori și o fată frumoasă, mi-am clătit ochii să zic așa.

 

Să aveți o Săptămână Mare cu pace și lumină în suflet!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buuuun e somnul prajit!

 

am ajuns acasa, incarcata de soare, de pomi infloriti, si de mangaierea unei catea tare prietenoasa

 

chiar daca am fost singura, m-am simtit tare bine, cu cartea mea pe telefon: "Daniel Stein, traducator".

 

chiar daca de maine incep cursurile de gandire cu Andrei Craciun, am ajuns la concluzia ca n-o sa citesc cartile care nu ma atrag, de genul Platon si Aristotel. pana la urma de asta m-am inscris la curs, sa aflu cum gandeau fara sa-i citesc [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...