Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am petrecut un weekend fain. Tatuajul a iesit ft bine, e pe bratul stang. 2 ore a durat. Dupa am fost la mexicani si am mancat, apoi le-am lasat pe fete la gara.

 

Mandra a venit ieri dimineata cu trenul, dupa s-a culcat  Noi am fost la mexicani, ne-am plimbat pana acolo...cand am revenit, am stat 2 ore in gradina, la umbra si pe sezlonguri...precum soparlele, dar sub umbrela 

 

Azi e soare, dar cam racoare...sper sa nu ploua miercuri, cand facem drumetia pe munte. 

 

Maine e ziua lui fratelo, ii iau un tort, cadou primeste 2 sticle de vin (frantuzesc), din anul in care s-a nascut. 

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri l-am programat si pe varul meu (cat.2, cu handicap..nu mai poate merge, asa dintr-o data) la vaccin: pe 4 si 25 mai..va merge la City Mall (sector 4), unde au fost ai mei...ei stau in garsoniera mea (gratis, platesc doar cheltuielile), centrul e la cateva minute de ei.

Sotia lui mai are de asteptat, dar sigur vor da drumul la programare si pt ea saptamana asta; avea nr 3100, acum are 1800.

 

Acum ca Mianna a terminat cu programarile, am preluat eu stafeta 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor din weekend! Sa traiti multi ani fericiti, sa va bucurati unii de altii! 

 

Ella, e foarte frumoasa Marcia! Mi se pare si foarte inalta. Tatuajul este un cadou deosebit pe care si l-a facut ei, dar si parintilor tai. Mi se pare extraordinara relatia pe care o au. 

 

Mihaela, sper sa fii bine cat mai repede! Te imbratisez tare!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, multumesc  Marcia are o relatie deosebita cu ai mei, 11 ani au fost cu ea aproape zilnic..ii iubeste ft mult si o sa sufere cand nu vor mai fi...nici nu vrea sa ma gandesc la lucrul asta, sper sa traiasca multi ani. 

 

Nu e ft inalta, are 1.70m..dar picioarele sunt ft lungi 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, multumesc  Marcia are o relatie deosebita cu ai mei, 11 ani au fost cu ea aproape zilnic..ii iubeste ft mult si o sa sufere cand nu vor mai fi...nici nu vrea sa ma gandesc la lucrul asta, sper sa traiasca multi ani. 

 

Nu e ft inalta, are 1.70m..dar picioarele sunt ft lungi 

Pentru mine care am 1.60 si o domnisoara de 1.54, Marcia este inalta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...