Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul pinguinilor vaccinati sau nu


Recommended Posts

Am programat-o si pe sotia varului meu pe 29.04, dar la un alt centru (la Obregia), la 20min de mers pe jos de-acasa...vaccinul e Moderna, doza a 2a pe 27.05...la centrul unde era in asteptare nu se putea vaccina inainte de mijlocul lunii mai...asa ca m-am gandit bine sa schimb...ea poate merge, nu-i bai...si stie unde este...imi plac oamenii care asculta sfaturile altora 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 946
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nimic azi interesant pe strada mea.

s-a montat noua pompa care  e mmai puternica si acum trebuie schimbat presostatul si regulatorul de presiune.

Nu stiu ce sunt alea, nu ma intereseaza, am incredere in instalator.

 

Primul imbold a fost sa citesc despre, al doilea sa il pun pe CCS sa imi explice, al treilea imi zise stai fato linistita ca nu se intampla nimic daca nu stii asta.

L-am ascultat pe al treilea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi e soare cu dinti.

 

Azi e ziua lui fratelo, i-am trimis mesaj, la pranz merg sa iau un tort..si il duc impreuna cu sticlele de vin..diferenta intre el si Marco e de 10 ani (ziua lui Marco e maine)..amandoi sunt tauri, caposi  [zirea]

Azi este si ziua matusii lui Marco, cea din Ticino si care are apartamentul in Venetia. Chiar mi-e dor de Venetia, poate dam o fuga anul asta, ea mereu intreaba cand vrem sa mergem. Ea e pictorita, sora lui Marco si Marcia seamana cu ea (fizic). 

 

Azi noapte am visat doar vaccinuri  [zirea] si ma gandeam sa ma programez cu Marcia in tara, venim sambata, ne vaccinam si duminica plecam...dar sunt prea multe de facut, asa ca zic pas. Mandra vine pe 15 august in tara, sta 4 saptamani...i-am luat ieri biletul de avion.

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Discutam cu Marco duminica despre diverse si mi-a zis ca viata e prea scurta, asa ca sa ignor anumite lucruri/persoane, pt ca nu are rost sa ma enervez are dreptate si sincer nu ma intereseaza parerea celor care nu ma/ne cunosc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, poți veni la maratonul vaccinării, în București, în perioada 7-9 mai.

La mulți ani pentru fratello și sot, la mulți ani și celorlalți sărbătoriți de zilele trecute (Sf. Gheorghe, Florii). 

https://www.google.com/amp/s/www.digi24.ro/amphtml/stiri/actualitate/maratonul-vaccinarii-si-in-bucuresti-pe-7-8-si-9-mai-vaccinare-fara-programare-cu-pfizer-la-sala-palatului-si-biblioteca-nationala-1508343

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...