Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Razboi in Europa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Eu nu cred ca lucrurile stateau mai bine daca era la putere Trump. Ba chiar putea sa fie cosmar pentru Romania ... De ce ii spui asa lui Biden? I-ai vazut actele medicale?

 

 

 

trebuie să-i vezi actele ca sa vezi ca-i dus cu pluta? Sint zeci de videouri in care vorbește de pe planeta Biden! Total rupt de realitate! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

si tu crezi ca ar trebui sa reactioneze? Sa dea drumul la razboi nuclear? In caz de razbi nuclear - bomba cade in Romania - ca oricum nu le pasa de ea.

 

 

Sa fie ferm și sa-și aducă aminte ce spune de la o conferința de presa la alta! Daca America avea un președinte credibil așa ceva nu se întîmpla. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, s-au aliniat mai multe astre favorabile lui Putin.

Inclusiv faptul ca SUA are conducatorul pe care il are  [batcap] , iar Turcia ( care tace malc ) este in rahatul in care este. 

 

Putin o sa se extinda catre vest cat de mult poate, nu are granite naturale ( rauri, munti etc ) si cu cat este mai mult teriroriu de parcurs cu atat va fi mai greu de ajuns la Moscova. 

Sper sa nu vrea Romania. 

Dar sunt sigura ca urmatoarea tinta este Moldova si va avea granita naturala pe Prut. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca lucrurile stateau mai bine daca era la putere Trump. Ba chiar putea sa fie cosmar pentru Romania ...

 

De ce ii spui asa lui Biden? I-ai vazut actele medicale? 

Si eu cred ca venirea la putere a lui Biden - a fost un motiv al actiunilor pui Putin.

 

Cum-necum, Trump in 4 ani de guvernare nu a dus niciun razboi,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, s-au aliniat mai multe astre favorabile lui Putin.

Inclusiv faptul ca SUA are conducatorul pe care il are  [batcap] , iar Turcia ( care tace malc ) este in rahatul in care este. 

 

Sa nu uitam de alinta pe care o are cu China...aici iar a fost o mare , mare greseala a tuturor, de a da o putere economica imensa Chinei...nu s-au mai saturat de bani si au dat Chinei putere fara limita.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...